حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۰۰۱
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
استقلال و پرسپولیس ناکام؛
هفته دوم از نوزدهمین لیگ برتر خلیج فارس روزهای پنجشنبه و جمعه دنبال شد.
معاصر: در هفته دوم لیگ نوزدهم، در روز اول رقابت ها سپاهان و شهر خوردرو به پیروزی رسیدند تا همچنان در صدر جدول با اختلاف یک گل اول و دوم باشند.
اما تیم استقلال در دیداری پرحاشیه که در طول بازی صدای اعتراض تماشاچیان نسبت به فدارسیون و سازمان لیگ به گوش می رسید و با شکستن سر دروازه بان دوم تیم استقلال و حمله قلبی به یکی از تماشاچیان به پایان رسید، در دقایق اضافه از وقت اضافه مشابه هفته قبل برد را با مساوی عوض کرد تا به رده دوازدهم سقوط کند و این فصل را نیز ماندد چند فصل گذشته ناامید کننده شروع کند.


در روز جمعه مهمترین بازی الکلاسیکوی سرخ ها بود که با برتری یک گل که با شوت دیدنی احسان حج صفی حاصل شد به نفع تبریزی ها به پایان رسید و پرسپولیسی ها به سلامت به رده هفتم سقوط کنند و تراکتور اولین 3 امتیاز این فصل را دشت کند تا به رده ششم و یک پله بالاتر از پرسپولیس برسد.
هفته دوم و ادامه قدرت نمایی سپاهان و شهر خودرو

با این احتساب تا پایان هفته دوم لیگ نوزدهم سپاهان و شهرخوردور با 4 امتیاز و برتری تفاضل گل اول و دوم و نساجی مازندران  با محمدرضا مهاجری در رده سوم قرار گرفتند.
هفته دوم و ادامه قدرت نمایی سپاهان و شهر خودرو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار