حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
محمود احمدی نژاد ظرفیت بسیار بالایی برای شگفتی سازی دارد. او می‌تواند هر روز با اقدام تازه‌ای افکار عمومی را به حیرت بیاندازد. اقدامات عجیب رییس دولت‌های نهم و دهم مدتی است از طریق توئیتر بروز و ظهور پیدا می‌کند. پس از توئیت‌های بحث برانگیز درباره برخی ورزشکاران و تیم‌های آمریکایی این بار توئیت او درباره ستاره شناخته شده موسیقی پاپ، مایکل جکسون جنجالی شد.
محمود احمدی نژاد رییس جمهور پیشین کشورمان در اقدامی نا متعارف سالگرد تولد مایکل جکسون خواننده مشهور پاپ را تبریک گفت.
 
احمدی‌نژاد با آوردن ترانه‌ی «من از مرد درون آینه شروع می کنم، از او می‌خواهم که خود را دگرگون کند»، و استفاده از برچسبی به انگلیسی از حروف اختصاری نام مایکل جکسون (MJ) و تولدت مبارک (HB)، زادروز جکسون را شادباش گفته است.
رییس جمهوری پیشین کشورمان مدتهاست توئیت‌هایی متفاوتی مرتبط با آمریکا منتشر می‌کند. در ماه‌های اخیر او بار‌ها دونالد ترامپ را در توئیتر مخاطب قرار داده است. البته با پاسخی از جانب ترامپ روبه رو نشده است.

از طرف دیگر احمدی نژاد برخی اتفاقات مهم ورزشی و هنری آمریکا را نیز پیگیری می‌کند و به آن‌ها واکنش نشان می‌دهد. پیام تبریک به قهرمان لیگ بسکتبال آمریکا، تسلیت درگذشت یک رپر آمریکایی و واکنش به محدودیت پوشش سرنا ویلیامز تنیسور برجسته آمریکایی در مسابقات اوپن فرانسه از این دسته است.

هواداران احمدی نژاد این رفتار‌ها را در راستای دیپلماسی عمومی تفسیر می‌کنند.


منبع: فرارو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: