حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در مجلس عاشورایی مرکزی در مجتمع سیدالشهداء گفت: پیروزی‌ها به دست رزمندگان مقاومت محقق شده است و آنها هستند که معادله ها را ایجاد می‌کنند و در میدان حضور دارند.
به گزارش المنار، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در مجلس عاشورایی مرکزی در مجتمع سیدالشهداء گفت: خدا را شاکریم و از فرماندهان و رزمندگان حزب الله که به مدت 8 روز در تمام طول شبانه روز در میدان بودند قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: پیروزی‌ها به دست رزمندگان مقاومت محقق شده است و آنها هستند که معادله ها را ایجاد می‌کنند و در میدان حضور دارند.

دبیرکل حزب الله اظهار داشت: از ارتش لبنان که آماده بود و از مردمی که به زندگی عادی خود ادامه دادند قدردانی می کنم.

نصرالله اظهار داشت: ما معادله جدید را قبول نکرده ایم و ما نمی خواهیم که پیروزی در جنگ سی و سه روزه را هدر دهیم بنابراین تصمیم گرفتیم که به آنچه رخ داد واکنش نشان دهیم.

دبیرکل حزب الله گفت: ما علنا گفتیم که از لبنان و در امتداد مرزها واکنش نشان خواهیم داد و به دشمن گفتیم که منتظر واکنش ما باشید.

نصرالله اظهار داشت که صهیونیست‌ها مرزها را تخلیه کرده اند و هیچ نظامی و خودرویی در مرزها رفت و آمد نمی‌کنند.

دبیرکل حزب الله گفت: صهیونیست‌ها خطوط مقدم را کاملا تخلیه کردند یعنی از آنجا فرار کردند.

نصرالله اظهار داشت: ما هدف خود را دقیقا هدف قرار دادیم و شما آنچه در رسانه‌‍‌ها منتشر شد را ملاحظه کردید.

دبیرکل حزب الله گفت: مهمترین چیزی که دیروز اتفاق افتاد خود انجام این عملیات با وجود تهدیدات رژیم صهیونیستی است.

وی تاکید کرد که تهدیدات اسرائیل نه تنها حزب الله را نمی‌ترساند بلکه مسئولان لبنان را نمی‌ترساند.

نصرالله گفت: مقاومت از طریق واکنش نشان دادن در مرزهای 1948 میلادی خط قرمز رژیم صهیونیستی را در هم شکست. ما قبلا در داخل مزارع شبعا واکنش نشان می‌دادیم اما امروز از مرزهای 1948 که خط قرمز اسرائیل به شمار می رود واکنش نشان می دهیم.

دبیرکل حزب الله اظهار داشت که دلیل تاخیر واکنش ما اقدامات خصمانه اسرائیل این بود که می‌خواستیم عملیات خود را در طول روز انجام دهیم.

وی افزود: حالت انتظاری که نزد صهیونیست‌ها قبل از انجام عملیات ما ایجاد شده بود بخشی از واکنش و مجازات آنها است.

نصرالله گفت: عملیات ما در واکنش به تجاوز اسرائیل به ما در سوریه و همچنین ضاحیه جنوبی بیروت صورت گرفت.

دیبرکل حزب الله درباره پهپادهای بمب گذاری شده اسرائیل گفت: پهپاد اول سقوط کرد و موفق نشد هدفی را که به منظور آن به پرواز در آمده بود محقق کند. پهپاد دوم نیز در انجام ماموریت خود در ضاحیه جنوبی بیروت ناکام ماند. 

نصرالله در ادامه گفت: مقاومت دشمن را در عمق معینی هدف قرار داد و با وجود اینکه دشمن برای رد گم کنی تلاش کرده بود ما هدف مشخص شده خود را دقیقا هدف قرار دادیم.

دبیرکل حزب الله خطاب به صهیونیست‌ها گفت: تاریخ یکم سپتامبر 2019 میلادی را به یاد داشته باشید زیرا سرآغاز مرحله جدیدی در حمایت از مرزهای لبنان به شمار می رود.

نصرالله خطاب به اسرائیلی‌ها گفت که از تجاوزات خود دست بردارید، چون همه نظامیان و تجهیزات شما در عمق سرزمین‌های اشغالی جزو اهداف ما است.

وی اظهار داشت: این حق ما و حق لبنانی ها است که از سرزمین خود دفاع کنند و ما دفاع خواهیم کرد و پهپادهای رژیم صهیونیستی در آسمان لبنان را هدف قرار خواهیم داد. این چیزی است که ما آن را عملا در میدان ثابت کرده ایم.

نصرالله گفت: اسرائیلی ها بدانند آنچه رخ داد به دلیل حماقت های بنیامین نتانیاهو است.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: