حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
کودکی که برای پشت سر گذاشتن یک روز آخر تابستان ،کمی قبل از آغاز فصل مدارس به ورزشگاه رفته بود روز خود را که با بازی گذراند به فاجعه ای تلخ و وحشتناک ختم شد.
اخبار معاصر: شاهدین عینی ماجرا را چنین روایت می کنند:عماد که از ورزشگاه و تماشای بازی پرسپولیس - نفت  برمی گشت حوالی ساعت 9 شب در تماس صورتش با میله داربست که به دکل برق متصل بود دچار برق گرفتگی شدید شد و درگذشت.
عماد متولد 1392 بود. کودکی که برای پشت سر گذاشتن یک روز آخر تابستان ،کمی قبل از آغاز فصل  مدارس با پدر که غرفه دار یکی از بوفه های ورزشگاه آزادی بود به محوطه مجموعه ورزشی آزادی آمده بود. روزی که با بازی گذشت و به فاجعه ای تلخ و وحشتناک ختم شد. 
پدر عماد صفی یاری موفق به مصاحبه نشد چرا که پدر عماد بر اثر تألم و ناراحتی نای زیاد ایستادن و حرف زدن نداشت. او که برای توضیح اتفاق در ورزشگاه حاضر شده بود بدترین لحظات زندگی را پشت سرمی گذاشت و با اندوه و گریه ماجرا را با جزییات برای قاضی کشیک و کارشناس برق شرح داد .
در اظهارنظرهای اولیه پیمانکاری که داربست های بازرسی بدنی پیش از گیت های هوشمند ورزشگاه آزادی را نصب کرده مقصر این مرگ شناخته شده و با تکمیل پرونده برای بازجویی به مراکز قضایی معرفی خواهد شد. البته هنوز اظهارنظر روشنی در این قضیه انجام نشده و باید منتظر اتمام بررسی ها و نظر کارشناسی ماند . 
مرگ عماد صفی یاری دومین حادثه تلخ این روزهای فوتبال ایران است. مرگهایی که واکنش هایی شدید را در میان مخاطبان و هواداران فوتبال برانگیخته و آنها را نسبت به ادامه عشق ورزی به رشته مورد علاقه شان دچار تردید کرده است. 
ورزش سه بازهم این حادثه تلخ را به خانواده وی تسلیت می گوید. خانواده ای که در زمان خواب مسئولان ریز و درشت این حادثه درحال عزاداری هستند .
منبع: ورزش 3
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: