حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
June 02 2020-سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۳۱۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
سخنگوی هیات رئیس مجلس گفت: امکان ثبت اموال و دارایی‌ها از طریق سامانه برای نمایندگان فراهم می‌شود تا مستقیما از مجلس بتوانند اموال و دارایی‌های‌شان را ثبت کنند.

اخبار معاصر: اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: سامانه‌ای برای ثبت اموال و دارایی‌های نمایندگان در مجلس در حال تهیه است تا نمایندگان از این طریق اموال و دارایی‌های خود را ثبت کنند.

وی افزود: با ایجاد این امکان و سامانه نمایندگان دیگر نیاز نیست برای ثبت اموال و دارایی‌هایشان به جای دیگر مراجعه کنند و می‌توانند از این طریق اموال و دارایی‌هایشان را به ثبت برسانند.

سخنگوی هیات رئیس مجلس اظهار داشت: بنده و جمعی از نمایندگان برای ثبت و اعلام دارایی‌های خود پیشگام هستیم و آماده‌ایم تا اموال و دارایی‌های خود را اعلام کنیم.

به گزارش فارس، سخنگوی هیات رئیسه معتقد به اعلام اموال و دارایی‌های خود را از طریق رسانه‌ها نبوده و تاکید کرد: اموال و دارایی‌هایم را فقط از طریق سامانه‌ای که ایجاد می‌شود اعلام خواهم کرد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: