حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۳۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به روز کاری قبل، 4 میلیون و  6 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 994 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی 2میلیون و 60 هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و 249 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 859 هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای 18عیار هم 407 هزار و 700 تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1496.9 دلار معامله می‌شود.
کاهش چشم گیر قیمت ارز در روزهای گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه 13 هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز 11 هزار تومان نزدیک شود. هم اکنون دلار در بازار آزاد با قیمت 11 هزار و 450 تومان، درهم امارات با قیمت 3 هزار و 161 تومان و پوند انگلیس 14 هزار و 181 تومان فروخته می شود.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 11هزار و 450 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 11هزار و 350 تومان خریداری می‌کنند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها 12 هزار و 700 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 12 هزار و 600 تومان است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.


تغییر                        قیمت لحظه                              نوع

(۰.۰۶%) ۷۰                  ۱۱۴,۵۰۰                                دلار
(۰.۰۷%) ۹۰                  ۱۲۷,۰۰۰                                یورو
(۰.۰۶%) ۸۰                  ۱۴۱,۸۳۰                                پوند
(۰.۰۶%) ۲۰                    ۳۱,۶۲۰                      درهم امارات
(۰.۱۳%) ۵۰,۰۰۰        ۳۹,۹۹۰,۰۰۰                 سکه بهار آزادی
(-۰.۰۷%) -۳۰,۰۰۰      ۴۰,۱۸۰,۰۰۰                 سکه طرح جدید
(۰.۴۹%) ۱۰۰,۰۰۰      ۲۰,۴۸۰,۰۰۰                         نیم سکه
(۰.۱۶%) ۲۰,۰۰۰        ۱۲,۵۱۰,۰۰۰                         ربع سکه
(۰.۱۲%) ۱۰,۰۰۰         ۸,۶۰۰,۰۰۰                       سکه گرمی
(۰.۱۲%) ۵,۰۰۰           ۴,۰۹۸,۰۰۰                          طلای 18
(۰.۱۱%) ۶,۰۰۰           ۵,۴۶۴,۰۰۰                          طلای 24
(۰.۱۱%) ۲۰,۰۰۰        ۱۷,۷۵۰,۰۰۰                        مثقال طلامنبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: