حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
June 02 2020-سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: امیدواریم شورای نگهبان با تصویب و اجرای طرح شفافیت آراء نمایندگان موافقت کند.

اخبار معاصر: علی‌محمد مرادی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با بیان اینکه با اجرای طرح شفافیت آراء نمایندگان موافق است، اظهار داشت: بنده از ابتدا جزو پیشنهاددادگان و طراحان این طرح بودم.

وی دلایل موافقت خود را این‌گونه شرح داد: اجرای طرح شفافیت سبب شفافیت، راست‌آزمایی و دروغ‌آزمایی و ریشه‌کنی فساد در جامعه می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس تصریح کرد: اجرای طرح شفافیت آراء نمایندگان سبب می‌شود تا چهره فرصت‌طلبان و کسانی که به‌دنبال دروغ و منافع شخصی خود هستند، مشخص شده و از فعالیت این دسته افراد جلوگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه باید مسئولان و نمایندگان مجلس با مردم صادق و روراست باشند،  در مورد زمینه‌های اجرایی شدن این طرح خاطرنشان کرد: امیدواریم شورای نگهبان نیز با تصویب و اجرای طرح شفافیت آراء نمایندگان موافقت کند.

مرادی با بیان اینکه بنده ترسی از طرح شفافیت آرا نمایندگان ندارم، مدعی شد: از این رسانه مردمی اعلام می‌کنم، اگر ثروت و دارایی حتی به میزان 10 میلیون تومان نیز از خودم و خانواده‌ام کشف کردند، آن را ضبط و مصادره کنند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: