حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
June 01 2020-دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
سردار تولایی:
مسئول اشراف دفتر فرماندهی‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:‌ نیروهای اطلاعاتی مدت‌های مدیدی بود که روح‌الله زم و تحرکات وی را زیر نظر داشتند و تقریباً از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران قرار داشت.
اخبار معاصر: سردار محمد تولایی مسئول اشراف دفتر فرماندهی‌کل سپاه پاسدارا نانقلاب اسلامی با بیان اینکه روح‌الله زم یکی از مهره‌های کلیدی سرویس اطلاعاتی برای ایجاد فتنه در داخل کشور بود، گفت: این فرد شدیداً مورد حمایت سرویس‌های اطلاعاتی قرار داشت اما در یک عملیات بسیار پیچیده اطلاعاتی توانستند زم را در تور اطلاعاتی خودشان بیندازند و دستگیر کنند. 

وی در مصاحبه با برنامه بدون خط‌خوردگی رادیو گفت‌وگو ابراز کرد: این سایت تلاش می‌کرد علیه نظام و مسئولین نظام یک نوع افشاگری داشته باشد تا از این طریق فتنه و اختلاف بین صفوف متحد ایران ایجاد کند.

مسئول اشراف دفتر فرماندهی‌کل سپاه خاطرنشان کرد: نیروهای اطلاعاتی، مدت‌های مدیدی بود که روح‌الله زم و تحرکات وی را زیر نظر داشتند و تقریباً از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران قرار داشت و نهایتاً با همکاری سرویس‌های اطلاعاتی دیگر توانستیم وی را دستگیر کنیم.

وی بیان کرد: همه فریب‌خوردگانی که در دامان سیستم‌های اطلاعاتی افتادند و ضدانقلاب در حال سوءاستفاده از آن‌ها است باید بدانند سرویس‌های اطلاعاتی این کشورها به‌محض اینکه فشاری به آن‌ها بیاید و یا تهدیدی علیه آن‌ها ایجاد شود همه داده‌های خودشان را فدا می‌کنند. نمونه این موضوع را در کردهای شمال سوریه مشاهده کردید که آمریکایی‌ها به‌محض اینکه متوجه شدند ترکیه قرار است به این منطقه حمله کند، آنجا را ترک کردند علی‌رغم حمایت‌هایی که قول داده بودند اما مواضع خود را ترک کردند و ارتش ترکیه نیز به این منطقه حمله کرد.

تولایی بیان کرد: نیروهای فریب‌خورده‌ای که برای ضدانقلاب کار می‌کنند هیچ‌گاه روی نیروهای اطلاعاتی دشمن حساب باز نکنند و بهتر است خودشان به آغوش ملت ایران بازگردند و قبل از اینکه به دام نهادهای امنیتی ایران مانند اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات بیفتند، خودشان اظهار پشیمانی کنند تا ان‌شاء‌الله مسیر رشد و تکاملشان در آغوش ملت ایران تداوم پیدا کند.


منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: