آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۰۵۲۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد، اعلام کرد که این باشگاه فروشی نیست و مالکان آمریکایی قصد ترک الدترافورد را ندارند.

اخبار معاصر: خانواده گلیزر ابتدا در سال 2003 بخشی از سهام باشگاه منچستر یونایتد را خریدند و سپس در سال 2005 به طور کامل این باشگاه را در اختیار گرفتند.

در حالی که نتایج چند فصل اخیر منچستر یونایتد، نارضایتی هواداران را به همراه داشته، شایعاتی در مورد تلاش محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، برای خرید این باشگاه مطرح شده اما وودوارد تاکید کرد که گلیزرها همچنان به دنبال ادامه حضور در این باشگاه هستند.

او به United We Stand گفت:" براساس آنچه من می دانم، آنها می خواهند برای طولانی مدت در باشگاه بمانند. با توجه به پیشنهادها یا قیمت هایی که مطرح شده، چیزی که من متوجه شده ام این است که هیچ بحثی برای اعلام قیمت برای باشگاه یا هر چیزی مانند این وجود ندارد. هر صحبتی که ما داشته ایم، بر اساس حضور بلند مدت در باشگاه است.

وام های بلند مدت، ساختاری و مشابه سایر باشگاه هاست؛ مبلغ مشخصی برای مدت مشخصی است. تنها دو درصد از درآمد سالانه که تاثیری روی ما ندارد.

ما از نظر اقتصادی قوی هستیم. ما به خودمان اتکا داریم. ما کاملا احساس می کنیم که در مسیر صحیح قرار داریم تا بتوانیم دوباره به جام های قهرمانی برسیم."

منبع: ورزش 3
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: