حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
شورای‌عالی اشتغال که از دی‌ماه سال گذشته تشکیل جلسه نداده، پس از ۱۰ماه تعطیلی قرار است سه‌شنبه هفته آینده به‌ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برای نهایی‌کردن برنامه اشتغال سال ۹۸ که دیگر رو به پایان است، جلسه برگزار کند.

اخبار معاصر: شورای‌عالی اشتغال بناست سه‌شنبه هفته آینده (21 آبان ماه) به‌ریاست معاون اول رئیس جمهور با دستور کار نهایی کردن برنامه‌ اشتغال سال 98، تحلیل برنامه‌های فعال بازار کار، آخرین وضعیت فعالیت کارگروه‌های اشتغال و آخرین گزارش از اجرای برنامه اشتغال روستایی برگزار شود.

(دوشنبه 13 آبان) کمیسیون تخصصی شورای‌عالی اشتغال در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای نهایی کردن محورها و دستورکارهای نشست اصلی شورا برگزار خواهد شد.

آخرین جلسه شورای‌عالی اشتغال دی‌ماه سال 97 و اولین نشست تخصصی شورای‌عالی اشتغال در اردیبهشت ماه 98 برگزار شد.

"محمد شریعتمداری" در 23 اردیبهشت ماه در اولین کمیسیون تخصصی شورای‌عالی اشتغال در سال 98 که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، گفت: این جلسه به‌عنوان پیش‌مقدمه نشست آتی شورای‌عالی اشتغال است که پس از جمع‌بندی و نهایی شدن برنامه‌های اشتغال سال 1398 و اخذ نظرات دستگاه‌های اجرایی مرتبط در آینده نزدیک در نشست شورای‌عالی اشتغال با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

اما حدود 8 ماه گذشت تا جلسه اصلی شورای‌عالی اشتغال مجدداً بخواهد برگزار شود.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار