حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
June 06 2020-شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
ترامپ: دموکرات ها باید برای فریب هایی که ترویج کرده و جنایت هایی که انجام داده اند، تحت پیگرد قرار گیرند.

اخبار معاصر: به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر ، دونالد ترامپ گفت: دموکرات ها پنج شش سال پیش می خواستند در مرز با مکزیک دیوار بکشند اما وقتی من سر کار آمدم آنها با این مسئله به مخالفت پرداختند.
وی که در حمایت از ادی ریسبون نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا برای پست فرماندار ایالت لویزیا سخنرانی می کرد افزود: دموکرات ها باید برای فریب هایی که ترویج کرده و جنایت هایی که انجام داده اند تحت پیگرد قرار گیرند.
دموکرات ها می خواهند شما را ساکت کرده و آراء انتخاباتی تان را بدزدند. آمریکایی ها از دروغگویی دموکرات ها خسته شده اند.
دونالد ترامپ گفت: دموکرات ها می خواهند مرزها را باز کنند که این مسئله می تواند میزان جرم و جنایت را افزایش دهد.
دموکرات ها صنعت نفت و گاز را در معرض خطر قرار می دهند.

وي با ادعاي اينکه توان اقتصادی آمریکا در حال حاضر از هر زمان دیگری بیشتر است ، تصريح کرد : من انتخاب شدم که رئیس جمهور آمریکا باشم نه اینکه رئیس جمهور جهان باشم. دولت من سفر شهروندان چندین کشور دنیا، که خطرناک محسوب می شده اند، به آمریکا را ممنوع کرد. ما دیوار مرزی را با شتابی که هیچ کس هم گمان نمی کند می سازیم.
ترامپ گفت: با گذشت زمان دموکرات ها خطرناک تر می شوند. حزب دموکرات ، حزب مالیات های سنگین و افزایش میزان جرائم است.
ترامپ همچنين از به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل و انتقال سفارت آمریکا به قدس به عنوان یکی دیگر از افتخارات خود نام برد و افزود : من حاکمیت اسرائیل بر بلندی های جولان را به رسمیت شناختم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: