حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۶۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
رئیس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه با بیان اینکه نخستین بیمارستان سوختگی غرب کشور با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود گفت: ۵۵ میلیارد تومان برای ساخت و تجهیزات این بیمارستان هزینه شده است.
55 میلیارد تومان برای ساخت تنها بیمارستان سوختگی غرب کشور هزینه شد

اخبار معاصر: علی سروش،رئیس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه با اشاره به اینکه بیمارستان سوانح سوختگی گلستان در سفر مقام معظم رهبری مصوب شد اظهار داشت: برای احداث و تجهیز بیمارستان سوختگی بالغ بر 55 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان در فضایی بیش از 9 هزار متر مربع و در پنج طبقه بنا شده است عنوان کرد: این بیمارستان دارای دو اتاق عمل مجهز تخصصی، سه اتاق عمل اورژانس و دو اتاق عمل آماده به کار در بیمارستان است.

رئیس بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه با بیان اینکه این بیمارستان دارای 50 تخت که شامل 38 تخت جراحی و 12 تخت ویژه است عنوان کرد: آسیب دیدگان منجر به سوختگی در استان کرمانشاه قبل از افتتاح این بیمارستان به بیمارستان‌ امام خمینی(ره) و در موارد ضروری به بیمارستان‌های سوختگی تهران، اصفهان و شیراز منتقل می‌شدند.

وی خاطرنشان کرد: یک پتانسیل بسیار خوبی است که بیمارستان سوختگی به عنوان مرکز سوختگی در غرب کشور به هم استانی‌ها و بیماران همجوار در استان‌های دیگر همچون ایلام و کردستان خدمات اهدا خواهد کرد.

سروش با اشاره به اینکه بخش سوختگی بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه بطور کامل به بیمارستان‌ سوانح  سوختگی گلستان منتقل می‌شود بیان کرد: بیمارستان سوختگی گلستان زیر مجموعه مجتمع بیمارستان امام رضا(ع) است و از امروز تمام بیماران سوختگی به این مرکز ارجاع خواهند شد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: