آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۰۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
با انتخاب سایت ورزش 3
با بررسی های انجام شده توسط هیات داوری انتخاب بهترین های فوتبال، احسان حاج صفی به عنوان بهترین بازیکن مهر ماه ایران انتخاب شد.

اخبار معاصر: اعضای گروه فنی برترین های سایت "ورزش سه" با بررسی عملکرد بازیکنان در بازی های انجام شده در مهرماه در رقابت های لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران در نهایت 5 نامزد دریافت عنوان بهترین بازیکن ماه را مشخص و از میان آن ها بهترین بازیکن این ماه را انتخاب کردند.


هیات داوران متشکل از آقایان مجید جلالی، پژمان راهبر، امیر حاج رضایی، رحمان رضایی و علی سامره با بررسی بازی های انجام شده در این ماه به جمع بندی نهایی رسیدند. در مهر ماه گذشته با توجه با بازی های تیم ملی، سه هفته از رقابت های لیگ برتر برگزار شد که از مهمترین دیدارهای برگزار شده می توان به مسابقاتی چون پرسپولیس - سپاهان، سایپا - استقلال، تراکتور - نساجی، سپاهان - ذوب آهن و شهر خودرو - پرسپولیس اشاره کرد. همچنین در این زمان 4 مسابقه از جام حذفی و همچنین بازی های تیم ملی برابرکامبوج و بحرین نیز برگزار شد. کمیته فنی با بررسی این مسابقات در نهایت برای انتخاب بهترین بازیکنان ماه به جمع بندی رسید و از میان 5 نامزد نهایی احسان حاج صفی بازیکن تیم تراکتور به عنوان بهترین بازیکن ماه مهر انتخاب شد.


احسان حاج صفی بازیکن 29 ساله تراکتور و تیم ملی ایران در این فصل در تیم باشگاهی و تیم ملی در پست مورد علاقه اش که هافبک میانی است بازی می کند و در میان ستاره های مطرح تیمش نمایش فوق العاده ای داشته است. او که به اردوی تیم ملی دعوت شده بود به دلیل مصدومیت در بازی حساس برابر عراق تیم ملی را همراهی نمی کند.

 

 


آرای کمیته فنی:


امیر حاج رضایی: 1-احسان حاج صفی  ، 2-محمد محبی  ، 3-مهدی ترابی ، 4- فرشید اسماعیلی ،5- محمد طیبی
مجید جلالی: 1-مهدی ترابی، 2-احسان حاج صفی ، 3-محمد طیبی ،4- فرشید اسماعیلی ، 5-محمد محبی
رحمان رضایی: 1-فرشید اسماعیلی، 2-احسان حاج صفی ، 3-مهدی ترابی ، 4-محمد طیبی ، 5-محمد محبی
علی سامره: 1-فرشید اسماعیلی، 2-مهدی ترابی ، 3- احسان حاج صفی  ، 4-محد طیبی  ، 5- محمد محبی
پژمان راهبر: 1-احسان حاج صفی ،2- محمد طیبی ،3- محمد محبی ،  4-فرشید اسماعیلی ، 5-مهدی ترابی


*روش امتیاز دهی به گونه ای است که نفر اول 5 ، نفر دوم 4 ، نفر سوم 3 ، نفر چهارم 2 و نفر پنجم یک امتیاز به دست می آورند و از مجموع امتیازات این بازیکنان که توسط پنج عضو کمیته فنی مشخص شده بهترین بازیکن انتخاب می شود. با احتساب امتیاز ها احسان حاج صفی با 21 امتیاز به عنوان بهترین بازیکن ماه مهر برگزیده شد.
امتیازات:

 


احسان حاج صفی(تراکتور) هافبک میانی : 21 امتیاز

 

 

 


فرشید اسماعیلی( استقلال)-هافبک تهاجمی : 16 امتیاز

 


 

مهدی ترابی (پرسپولیس)- هافبک تهاجمی : 16 امتیاز

 

 

 


محمد طیبی(نفت مسجد سلیمان)- مدافع وسط: 12 امتیاز

 

 


محمد محبی (سپاهان)- وینگر : 10 امتیاز

 

منبع: ورزش 3
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: