حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
August 03 2020-دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
وزارت دفاع عراق:
وزارت دفاع عراق با بیان اینکه این کشور قادر است با هر خطر خارجی مقابله کند، از برقراری امنیت در مرزهای مشترک با سوریه با مشارکت حشد شعبی خبر داد.

    وزارت دفاع عراق: توان مقابله با هر خطر خارجی را داریم/ برقراری امنیت در مرز با سوریه با مشارکت حشد شعبی

اخبار معاصر: به گزارش شبکه الفرات، سرتیپ یحیی رسول امروز(چهارشنبه) خاطرنشان کرد: هماهنگی بالایی از طریق  عملیات مشترک میان تشکلات مختلف از جمله نیروهای حشد شعبی برای کنترل شهرها در مناطقی که مشخص شده و مناطق صحرایی و نیز مناطق مرزی با سوریه وجود دارد.

وی افزود: نیروهای امنیتی همچنان به پیگرد بقایای گروه تروریستی داعش در مناطق صحرایی و دشت‌ها  ادامه می‌دهند.

وی افزود: نیروهای امنیتی، امنیت را در مرزهای مشترک با سوریه تأمین کرده‌اند و نیروهای ما چند روز پیش مرحله هفتم عملیات اراده پیروزی را با موفقیت به پایان رساندند.

سرتیپ یحیی رسول روز گذشته هم گفته بود این کشور تمام جنگنده‌های اف 16 را تحویل گرفته است.

وی با بیان اینکه عراق آماده رویارویی با هر خطر خارجی است، خاطرنشان کرد: عراق در حال حاضر مجهز به یک سامانه نظامی است که تجربه بسیاری در جنگ خیابانی و مناطق صحرایی و دشت‌ها دارد.

از سوی دیگر فرماندهی مرکزی آمریکا ادعا کرده است که اجازه نخواهند داد نیروهایشان و نیروهای ائتلاف در عراق هدف حمله قرار گیرند و از خود در برابر حملات خمپاره‌ای دفاع خواهند کرد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: