حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: با ورود دستگاه قضایی از تعطیلی دو کارخانه تولید رب گوجه فرنگی و کارخانه فراوری زیتون و خیارشور در این شهرستان جلوگیری شد.
    جلوگیری از تعطیلی ۲ کارخانه فعال در کرمان و بازگشت بیش از هزار کارگر به چرخه تولید

    اخبار معاصر: به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حسین سلامی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: در راستای جلوگیری از تعطیلی دو کارخانه فعال در این شهرستان ، یک هزار و 452 کارگر به چرخه تولید بازگشتند.

وی افزود: دستگاه قضایی در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و رونق تولید، از فعالان بخش اقتصادی و تولید کنندگان حمایت حقوقی و قضایی خواهد کرد و اجازه نخواهیم داد چرخ تولید متوقف شود.

دادستان جیرفت در ادامه با اشاره به تشکیل کمیته حمایت حقوقی و قضائی از رونق تولید اظهار کرد: این کمیته با هدف حمایت قضایی از فعالان اقتصادی در راستای رونق تولید و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و به منظورجلوگیری از تشکیل پرونده در دستگاه قضایی و کاهش ورودی‌ها تشکیل شده است.

سلامی بیان کرد: در همین راستا طی چند روز گذشته با برگزاری جلسات با مدیرعامل یکی از کارخانه‌های تولید رب گوجه فرنگی در جنوب استان و دعوت از مسئولان بانکی، به مشکلات این واحد رسیدگی و از تعطیلی و بیکار شدن 152 نفر کارگر و سرپرست خانواده شاغل در این کارخانه جلوگیری کرده‌ایم.

وی در تشریح پرونده دیگری در این رابطه اظهار کرد: پس از کسب گزارشی از سوی سازمان صمت جنوب استان کرمان مبنی بر اینکه تنها کارخانه و واحد صنعتی فعال در زمینه فراوری زیتون در جنوب استان کرمان در حال تعطیلی است، بلافاصله دادستانی به موضوع ورود کرد.

دادستان جیرفت گفت: جلسات فوق العاده و خارج از نوبت در این‌باره برگزار و مسئولان این واحد صنعتی به همراه مسئولان بانکی و اجرایی مسائل مربوطه خود را مطرح کردند و در نهایت از تعطیلی این کارخانه که یک هزار و 300 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در آن مشغول به کار هستند جلوگیری بعمل آمد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: