حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۱۰۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اعزام ده‌ها دستگاه تجهیزات و امکانات خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان پیرو دستور شهردار تهران خبر داد.
اعزام ده‌ها دستگاه تجهیزات امدادی برای خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

اخبار معاصر: مجتبی یزدانی درباره اعزام ماشین‌آلات و دستگاه‌های کمک امدادی به استان سیل‌زده سیستان و بلوچستان، گفت: با توجه به دستور شهردار تهران مبنی بر اعزام ماشین‌آلات به این استان معاونت خدمات شهری در دو بخش سازمان آتش‌نشانی و سازمان مدیریت پسماند اقدام به ارسال تجهیزات و ماشین‌آلات خدمات‌رسان به این استان کرد.

وی افزود: 35 نفر از پرسنل سازمان آتش‌نشانی به همراه 14 دستگاه خودروی سبک و سنگین و تجهیزات مورد نیاز به این استان اعزام شدند.

یزدانی اضافه کرد: یک دستگاه خودروی نورافشان، دو دستگاه خودروی جرثقیل 3 تن، یک دستگاه خودروی AF حریق، یک دستگاه خاور حمل تجهیزات،‌ 2 دستگاه خودروی کاپرا، 3 دستگاه خودروی پیکاپ و 4 دستگاه خودروی سمند مدیریتی لیست خودروهای ارسالی به این استان بوده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران تصریح کرد: همچنین یک دستگاه پمپ واریسکوبا به همراه متعلقات، یک دستگاه پمپ آبارا به همراه متعلقات، 5 دستگاه پمپ فوکس، 40 دستگاه پمپ کف‌کش و لجن‌کش و 4 دستگاه موتور برق هم اقلام مربوط به تخلیه آب از منازل به سیل‌زدگان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین 10دستگاه کمپرسور اتگو و اکسور به همراه یک دستگاه گریدر، یک دستگاه بیل لاستیکی و یک دستگاه لودر از سوی سازمان مدیریت پسماند به مناطق سیل‌زده اعزام شده است و در حال حاضر در بندر کنارک مشغول امداد رسانی به هم وطنان هستند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: