آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۰۸۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
توسط یک رسانه خودی؛
روزنامه الشرق الاوسط عربستان اعلام کرد که سلب میزبانی از باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا با پیشنهاد اعضای کمیته مسابقات از جمله عضو عربستانی صورت گرفته است.

نقش عربستان در سلب میزبانی از باشگاه‌های ایرانی لو رفت!

اخبار معاصر: روزنامه الشرق الاوسط عربستان امروز در گزارشی به بحث سلب میزبانی از باشگاه های ایران در لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

این روزنامه نوشت: «کمیته اجرایی AFC روز یکشنبه تصمیم گرفت که رای کمیته مسابقات مبنی بر عدم اجازه به باشگاه های ایرانی برای بازی در زمین خود را تایید کند. بر اساس منابع خبری الشرق الاوسط، این رای به صورت تلفنی بین اعضای کمیته اجرایی گرفته شده و هنوز به اطلاع فدراسیون های ملی نرسیده است.»

این روزنامه در ادامه به نقش عربستان هم در این رای اشاره کرده است: «کمیته مسابقات AFC روز جمعه بعد از رای اعضای خود که در بین آنها ابراهیم القاسم عضو سعودی هم حضور داشت میزبانی باشگاه های ایرانی در خانه خود را در لیگ قهرمانان آسیا سلب کرد. AFC باشگاه های ایرانی را به بازی در زمین بی طرف ملزم می کند با اینکه فدراسیون ایران تهدید به کناره گیری از این مسابقات کرده است.»

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: