حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
July 04 2020-شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
رسانه لبنانی:
یک رسانه لبنانی اعلام کرد، علی‌رغم سرما و بارش برف در برخی استان‌های ایران، میلیون‌ها ایرانی در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شرکت کردند و شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» سر دادند.
رسانه لبنانی: امروز میلیون‌ها ایرانی «شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» سر دادند

اخبار معاصر: وب‌سایت لبنانی «العهد» اعلام کرد، امروز (سه شنبه) در چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران راهپیمایی‌های گسترده‌ای در استان‌های مختلف ایران آغاز شد.

العهد گزارش کرد: علی‌رغم سرمای هوا و بارش برف در برخی استان‌ها، میلیون‌ها ایرانی به میدان‌ها و خیابان‌ها آمدند تا در راهپیمایی‌های پیروزی انقلاب شرکت کنند. راهپیمایی‌های امسال همزمان با چهلم شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و همرزمانش است.

در ادامه این گزارش آمده، مشارکت‌کنندگان در این راهپیمایی میلیونی از میدان انقلاب تهران به سمت میدان آزادی در غرب تهران می‌روند و تجمع نهایی در آنجا خواهد بود. آنها شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و تصاویری از امام خمینی، آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، شهید سلیمانی و نیز پرچم‌های ایران و محور مقاومت در دست دارند.

العهد در پایان اعلام کرد، ایرانی‌ها تأکید کردند که امروز روز وحدت و سالروزی برای تمام مسلمانان جهان است، آنها اعلام کردند که پیام ملت ایران پیام محبت است.ملت ایران با شرکت در این راهپیمایی‌ها بار دیگر با رهبری حکیم خود تجدید میثاق کردند تا در برابر توطئه‌ها علیه کشورشان که تلاش می‌کند به امنیت و حاکمیت ایران ضربه بزند، بایستند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: