حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
July 04 2020-شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور نامه ارسالی از سوی وزیر بهداشت درمورد تخلفات صورت گرفته درمورد اقلام بهداشتی برای محافظت در مقابل کرونا را برای پیگیری به وزارت اطلاعات ارجاع کرده و دستور دادند که این موضوع در اسرع وقت پیگیری شود.

رئیس جمهور وزارت اطلاعات را مامور پیگیری موارد مطرح شده از سوی وزیر بهداشت کرد

اخبار معاصر: محمود واعظی، درخصوص نامه وزیر بهداشت به دکتر روحانی درمورد اقدام برخی سودجویان در احتکار ماسک  در انبارها با توجه به نیاز ضروری مردم، تاکید کرد: در جلسه امروز دولت موضوع این نامه و موارد مطرح شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین رفع کمبود این کالا در بازار و مقابله با سودجویان و متخلفان با هماهنگی قوه قضائیه، سازمان تعزیزات حکومتی ، وزارت اطلاعات، وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سایر دستگاه های ذیربط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

واعظی افزود: رئیس جمهور در جلسه امروزهیات دولت  تاکید کرد که همه دستگاهها موظف به همکاری با ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: دکتر روحانی در ارجاع نامه وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، به وزیر اطلاعات دستور دادند که موارد مطرح شده در این نامه به سرعت رسیدگی و در کوتاه ترین زمان ممکن گزارش بررسی ها ارائه شود.

واعظی با تاکید بر ضرورت همکاری همه دستگاه ها با وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به عنوان رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، تاکید کرد: دولت تا زمان رفع این بحران با تمام توان در کنار مردم و وزیر بهداشت و درمان خواهد بود و از هرگونه مساعدت و همکاری در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

سعید نمکی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به رییس جمهور ضمن درخواست همکاری همه دستگاهها با این وزارت خانه در مقابله با ویروس کرونا در کشور، از برخی اقدامات ناپسند و سوداگرانه برخی افراد متخلف و سودجو در احتکار ماسک مورد نیاز مردم در انبارها گلایه کرده و خواستار برخورد قاطع و سریع با اینگونه اقدامات شد.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: