حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
July 04 2020-شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۸۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
رئیس دانشگاه صدا و سیما از تصویب رشته رسانه و سلامت در مقطع دکتری از سال 94 در وزارت علوم خبر داد و گفت: متاسفانه تاکنون مجوز لازم برای راه‌اندازی این رشته دریافت نشده است.
راه‌اندازی رشته رسانه و سلامت در انتظار مجوز وزارت علوم است

اخبار معاصر: شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما، با اشاره به اینکه راه‌اندازی رشته رسانه و سلامت در انتظار صدور مجوز از وزارت علوم است، گفت: دانشگاه صدا و سیما در سال ۹۴ رشته رسانه و سلامت را در مقطع دکتری در وزارت علوم مورد تصویب قرار داد. اما طی ۴ سال گذشته متاسفانه نتوانستیم به دلیل نبود استادیار و دانشیار مورد قبول این وزارتخانه مجوز لازم را دریافت کنیم.

*  دانشگاه صدا و سیما دارای استادیار و ۱۰ دانشیار است

وی افزود: در حال حاضر دانشگاه صدا و سیما برای راه‌اندازی رشته رسانه و سلامت همه شرایط و ضوابط لازم را دارا است. اکنون این دانشگاه دارای استادیار و ۱۰ دانشیار است که می‌تواند به راحتی این رشته تحصیلی را تاسیس کرده و فعالیت کند.

* پذیرش دانشجو در مقطع دکترا برای  رشته رسانه و سلامت 

اسفندیاری تصریح کرد: با توجه به اینکه این دانشگاه تمامی ضوابط و قوانین را برای راه‌اندازی و پذیرش دانشجو در مقطع دکترا برای  رشته رسانه و سلامت دارد از وزارت علوم درخواست داریم مجوز نهایی راه‌اندازی این رشته را صادر کرده تا ما بتوانیم در مهر ماه سال آینده دانشجو پذیرش کنیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: