حضرت امام رضا علیه السلام : مومن حقیقت ایمان را درک نمی کند مگر آن که سه خصلت را دارا باشد : خصلتی از خداوند که کتمان اسرار افراد باشد ، خصلتی از پیامبر اکرم (ص) که مدارا کردن با مردم باشد و خصلتی از ولی خدا که صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها را داشته باشد      
کد خبر: ۱۰۹۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
با ثبت اختراع جدید فاش شد؛
اپل حق امتیاز اختراع جدیدی را ثبت کرده که با دستورات صوتی به کاربران نابینا کمک می کند تصاویر بهتری ثبت کنند.

آیفون بعدی با کاربران حرف می زند/ کمک به نابینایان برای عکاسی

اخبار معاصر: به گزارش دیلی میل، آیفون بعدی احتمالا می تواند با کاربران نابینا صحبت و به آنها کمک کند عکس های بهتری ثبت کنند.

شرکت اپل حق امتیاز اختراع جدیدی برای یک فناوری ثبت کرده که منظره را بررسی و مشخص می کند آیا نیازی به تنظیم دوربین یا نگه داشتن آنها از زاویه ای خاص وجود دارد یا خیر.

این فناوری در حقیقت به وسیله ارتعاش یا دستورات صوتی مانند «دونفر در گوشه پایین نمایشگر» یا « دوصورت نزدیک دوربین» به کاربر کمک می کند عکس بهتری ثبت کند.

این اپلیکیشن همچنین می تواند با توجه به عکس های کاربر، صورت افراد را شناسایی کند و نام آنها را در تصویر کند. البته وجود افراد متعدد در یک تصویر سیستم را سرگردان می کند.

حق امتیاز مذکور روز گذشته منتشر شده است.

در اسناد مربوط به آن نوشته شده: دستگاه الکترونیکی یک یا چند تصویر از صحنه ثبت می کند. پس از ثبت تصاویر از یک صحنه دستگاه الکترونیکی تجمع اشیا راشناسایی می کند و نخستین توصیف صوتی از آن رافراهم می کند. 

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار