حضرت امام رضا علیه السلام : مومن حقیقت ایمان را درک نمی کند مگر آن که سه خصلت را دارا باشد : خصلتی از خداوند که کتمان اسرار افراد باشد ، خصلتی از پیامبر اکرم (ص) که مدارا کردن با مردم باشد و خصلتی از ولی خدا که صبر و شکیبایی در مقابل سختی ها را داشته باشد      
کد خبر: ۱۱۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
پس از انتشار خبر ابتلای چندبازیکن تیم ملی مالی به کرونا
روابط عمومی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در خصوص دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان با تیم ملی فوتبال مالی اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش معاصر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به انتشار خبر ابتلای چند بازیکن تیم ملی مالی به کرونا در رسانه‌ها و به جهت تاکید بر حفظ سلامت کادرفنی و بازیکنان تیم ملی، پیگیری‌های دقیق فدراسیون فوتبال جهت صحت سنجی اخبار منتشره در این باره در رسانه‌های بین‌المللی، توسط واحد‌های مربوطه و به دنبال آن بررسی کلیت موضوع توسط ستاد کرونا در فوتبال آغاز شده است. 

تیم ملی ایران قرار است طبق برنامه روز سه شنبه هفته جاری در کشور ترکیه برابر مالی به میدان برود. این در شرایطی است که ۴ بازیکن مالی کرونا گرفته‌اند و به همین دلیل مشخص نیست سرنوشت این دیدار تدارکاتی چه خواهد شد. 


در این میان برخی سایت ها و منابع خبری در این زمینه مدعی شده اند تیم ملی به استانبول پرواز نخواهد کرد و در نتیجه دیدار ایران با تیم ملی مالی منتفی است، اما فدراسیون فوتبال هنوز در این باره، هنوز چیزی را رسما اعلام نکرده است. 


پایان پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار