آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۱۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
نیکبخت:
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر حرفی درباره استقلال می‌زنم، از تهِ دلم است، اما برخی‌ها به دلیل منافع شخصی‌شان طرفداری می‌کنند.

به گزارش معاصر، علیرضا نیکبخت واحدی درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال و انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان، اظهار داشت: جای تبریک دارد که کادر فنی همه استقلالی هستند. جای بسی امیدواری است که اعضای کادر فنی استقلالی هستند و این را به فال نیک می‌گیرم. مطمئن هستم استقلال حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت، به شرط اینکه اتفاقات غیرمترقبه مثل نیم فصل سال گذشته رخ ندهد. 


بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه حضور او در تمرین باعث برخی شایعات شد، تصریح کرد: هوچی‌گر نیستم که به خاطر پُست و مقام کاری انجام دهم. اگر حرفی درباره استقلال می‌زنم یا غصه این تیم را می‌خورم، از تهِ دلم است و برای کسی فیلم بازی نمی‌کنم. خیلی‌ها را داریم که با عواطف و احساسات مردم بازی می‌کنند. نمی‌خواهم از کسی اسم ببرم، اما برخی‌ها به خاطر منافع شخصی، طرفداری می‌کنند. همه من را می‌شناسند که به استقلال عِرق دارم. از حضور در تمرینات استقلال ذی‌نفع نیستم. جوانی‌ام را برای این باشگاه گذاشتم و مهم نیست چهار نفر که فوتبالی نیستند قضاوتم کنند. کسانی که نیکبخت را می‌شناسند، می‌دانند او کیست. 


بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال یادآور شد: بلد نیستم از مدیرعامل یا مربی خاص طرفداری کنم، هر کسی برای استقلال زحمت بکشد، از او طرفداری می‌کنم. زمان فرهاد مجیدی، استراماچونی و حتی وینفرد شفر از تیم حمایت می‌کردم. آن زمان هم نفعی به من رسید؟ دوست نداشتم این را بگویم، اما متأسفانه می‌بینم برخی‌ها به خاطر منافع شخصی‌شان یکسری حرف‌ها می‌زنند. مردم هم راحت می‌پذیرند در حالی که نباید با عواطف آنها بازی کرد. این کار ظلم است، به خصوص اینکه مردم سخت زندگی می‌کنند. بهتر است الکی شعار ندهیم. دیگر سر تمرین استقلال نمی‌روم، اما مطمئن باشید روزی به استقلال برمی‌گردم و با قدرت هم برمی‌گردم. 


نیکبخت با اشاره به یادآوری گل‌های دوران بازیگری‌اش در استقلال و تیم ملی در صفحه شخصی‌اش گفت: دوستان لطف می‌کنند این فیلم‌ها را ارسال می‌کنند و من هم در صفحه شخصی‌ام به اشتراک می‌گذارند. مادرم خیلی فوتبالی است و می‌گفت هر زمان که رسانه‌ها را می‌دیدیم، حداقل یک نیم صفحه درباره تو بود. من بالا و پایین فوتبال را دیده‌ام و احتیاجی به چاپلوسی ندارم. اگر می‌خواستم این مدلی باشم، تعداد بازی‌های ملی‌ام بالای 150 بازی بود. بلد نیستم این کارها را انجام دهم. اگر هم فیلمی می‌گذارم، به خاطر قشنگی آن دوران است و معنای خاصی ندارد. 


پایان پیام/ 

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: