آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۱۳۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
اس وی نیوز خبر داد
وب سایت ستاد تبلیغات انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا و نامزد حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری پیش روی این کشور هک شد.

به گزارش  معاصر ،  حساب توئیتری اس وی نیوز اعلام کرد: وب سایت ستاد تبلیغات انتخاباتی ترامپ توسط هکر‌هایی که اعلام کرده اند از اخبار جعلی که روزانه توسط رئیس جمهور اعلام می‌شود خسته شده اند، هک شد.  

در متنی که هکر‌ها در این وب سایت قرار داده اند، آمده است: جهان به اندازه کافی اخبار جعلی را که روزانه از سوی رئیس جمهور منتشر می‌شود شنیده است. زمان آن رسیده که جهان حقیقت را بداند.  

در بخش دیگری از این پیام آمده است: اطلاعات طبقه بندی شده و گفتگو‌های محرمانه نشان می‌دهد دولت ترامپ در ایجاد منشاء ویروس کرونا مشارکت داشته است. 

سایت ستاد تبلیغات انتخاباتی ترامپ هک شد 

در ادامه این پیام آمده است: ما شواهدی داریم که ترامپ را به عنوان رئیس جمهور کاملا بی اعتبار و ثابت می‌کند او با بازیگران خارجی برای دستکاری کردن انتخابات ۲۰۲۰ مشارکت مجرمانه و همکاری داشته است. مردم آمریکا باید انتخاب کنند. 

پایان پیام / 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار