آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۱۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
حذف فنی یا اخلاقی
خط خوردن نام رامین رضائیان حرف و حدیث های زیادی را به همراه داشته اگر چه یک مقام آگاه در فدراسیون فوتبال خط خوردن رضاییان از اردوی تیم ملی را بی ارتباط به تصمیم کمیته اخلاقی دانست.
رامین رضائیان در اردوی قبلی تیم ملی غایب بود. دراگان اسکوچیچ تصمیم گرفت روی نام این بازیکن خط قرمز بکشد. این در حالی است که رضائیان در الدحیل قطر، بازی های خوبی انجام می‌دهد. خط خوردن او از لیست تیم ملی باعث شد تا شایعات زیادی به وجود بیاید. اخیرا در فضای مجازی اتفاقی حاشیه‌ای برای این بازیکن رخ داد و بعضی رسانه‌ها خبر دادند کار به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال  کشیده شده است. خط خوردن رامین کمی بعد از این جنجال ها و اخبار رخ داد، بنابراین طبیعی بود همه تصور کنند دو ماجرا به هم ربط دارند. یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال اما این خبر را قویا تکذیب کرد و گفت کمیته اخلاق بررسی خاصی روی این موضوع نداشته و خط خوردن رامین رضائیان صرفا فنی بوده است. اسکوچیچ به او در کارهای دفاعی اعتقاد چندانی ندارد ولی از طرف مقابل سبک بازی تدافعی صادق محرمی را می پسندد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: