آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۲۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۶
رمان تازه ی «دیوید بالداچی» باز هم در بین پرفروش‌ها
رمان تازه«دیوید بالداچی» باز هم در بین پرفروش‌ها قرار گرفت. «دیوید بالداچی» نویسنده پرفروش آمریکایی بازبه فهرست هفتگی پرفروش‌های نیویورک‌تایمز راه یافت و همچنین این رمان چهارمین جلد از سری داستان‌های «مجموعه استورم‌لایت» است.
فهرست هفتگی جدید نیویورک‌تایمز از پرفروش‌ترین رمان‌های جلد سخت منتشر شد و «برندون سندرسون» نویسنده آمریکایی کتاب‌های تخیلی با رمان «ریتم جنگ» در رتبه نخست قرار گرفت. 

در رتبه دوم رمان «روشنی روز» به قلم «دیوید بالداچی» قرار دارد. «بالداچی» در این رمان داستان یک مامور اف. بی. آی با نام «پاین» را روایت می‌کند که حین جست‌وجو برای خواهر دوقلویش درگیر تحقیقات نیروهای نظامی درباره یک خرابکار می‌شود.

«بالداچی» که به یک نویسنده همواره پرفروش تبدیل شده است در ماه‌های اخیر بارها با آثار مختلف به رتبه‌های نخست تا پنجم این فهرست راه‌یافته بود.

رمان «زمانی برای بخشیدن» نوشته «جان گریشام» که در رتبه سوم قرار دارد نیز سومین جلد از سری داستان‌های «جیک بریجنس» محسوب می‌شود و داستان متهم شدن یک نوجوان ۱۶ ساله به قتل یک مقام رسمی در سال ۱۹۹۰ را روایت می‌کند.

«قانون بی‌گناهی» نوشته «مایکل کانلی» که ششمین کتاب از سری داستان‌های شخصیت «میکی هالر» است در رتبه چهارم و رمان «بازگشت» به قلم «نیکولاس اسپارکس» نیز در رتبه پنجم قرار دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار