آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۲۴۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
پلیس نظارت بر اماکن خبر داد:
رئیس پلیس نظارت بر اماکن گیلان گفت: طبق بازدیدهای صورت گرفته با اجرای محدودیت‌های کرونایی از اول آذر ماه، ۱۴۷ واحد صنفی که نسبت به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا بی تفاوت بودند، پلمب شدند.
سرهنگ سیدمهدی نجفی‌پور با اشاره به نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی در مدت زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: همزمان با اجرای محدودیت‌های کرونایی از اول آذر ماه، تاکنون ۳۲۳۶ بازدید در سطح استان انجام گرفته است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان افزود: در طی این بازدیدها ۱۶۷۲ مورد تذکر به واحدهای صنفی متخلفی که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند، داده شد و همچنین ۵۱۲ واحد صنفی نیز اخطار پلمب دریافت کردند.

وی با بیان اینکه در مدت اجرای محدودیت‌های کرونایی ۷۲۳ مورد تعهد از واحدهای صنفی اخذ شد، تصریح کرد: ۱۴۷ واحد صنفی که نسبت به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا بی تفاوت بودند، پلمب شدند.

نجفی‌پور یادآور شد: ۱۲۱ گشت مشترک نظارتی و بازرسی نیز با فرمانداری‌ها، ادارات صمت، تعزیرات و کارشناسان بهداشت و درمان انجام گرفته است.
برچسب ها: پلمپ ، متخلف ، گیلان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: