آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۲۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
برنامه «ما ایرانی‌ها» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب جمعه ۱۴ آذرماه میزبان مهدی صفایی قهرمان کیک بوکسینگ می‌شود.
به گزارش معاصر و به نقل از روابط عمومی «ما ایرانی‌ها»، برنامه «ما ایرانی‌ها» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب جمعه ۱۴ آذرماه ساعت ۲۱ میزبان مهدی صفایی، کار آفرین برتر کشور و قهرمان جهانی در رشته کیک بوکس می‌شود.

مهدی صفایی گفت: همه چیز از سر یک چهارراه و دیدار من با یک کودک کار شروع شد و همان برخورد جرقه اولیه ایده برآورده کردن آرزوهای کودکان شد.

این کار آفرین نمونه کشوری با اذعان به نقص‌ها و کمبودها اعتقاد دارد در کشور پهناورمان با وجود این همه امکانات نباید وقتی از کودکی می‌پرسیم آرزویش چیست؟ بگوید آرزو یعنی چه؟ و یا همه آرزویش داشتن یک لیوان آب سالم باشد.

اورنگی تهیه‌کننده برنامه نیز در توضیح بیشتر این برنامه گفت: گاهی توجه به یک اتفاق ساده در محیط اطرافمان منجر به تغییر در زندگی یک فرد می‌شود. در این قسمت می‌خواهیم به مخاطبان برنامه این نکته را یادآور شویم که هر کدام از ما می‌توانیم وسیله‌ای از طرف خداوند برای برآورده شدن آرزوها و خواسته‌های اطرافیانمان باشیم.

برنامه ترکیبی «ما ایرانی‌ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۲۲ و پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

مخاطبان برنامه می‌توانند پیام‌های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: