آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۱۲۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
براساس گزارش‌های پلیس راهور ناجا، بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های کردستان و اردبیل و بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان، مازندران، قزوین و تهران است.
براساس گزارش‌های دریافتی تردد محورهای شمالی از جمله محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت  روان است.

وضعیت جوی این محورها نیز عبارت است از: آزادراه قزوین - رشت دارای بارش باران و محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی می باشند.

 براساس این گزارش، در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس، آزادراه کرج - تهران محدوده های پل کلاک و ایران خودرو، محور شهریار - تهران و آزادراه ساوه - تهران حدفاصل احمدآباد تا آزادگانترافیک سنگین است.

گزارش‌های دریافتی حاکی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های کردستان و اردبیل و بارش باران در برخی از محورهای استان های گیلان، مازندران، قزوین و تهران است.

ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی آرام و روان است.
برچسب ها: بارش باران ، برف ، جاده
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: