آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 03 2021-چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۵۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
مقامات بهداشتی لبنان؛
یکی از مسئولان لبنانی از وجود گونه جهش‌یافته ویروس کرونا در لبنان خبر داد که در مقایسه با ویروس قبلی سرعت انتشار بالایی دارد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، «علی المقداد»، عضو کمیسیون بهداشت در پارلمان لبنان در گفت‌وگو با خبرگزاری این کشور گفت که «آزمایش‌های پی.سی.آر در دو آزمایشگاه بزرگ لبنان نشان می‌دهد که در ویروس کرونا تغییرات ژنی ایجاد شده است».

او گفت: «همچنین ۵۰ درصد از این آزمایش‌ها طی روزهای گذشته نشان داد که نوع جدیدی از ویروس کرونا وجود دارد که به علت شیوع بالا خطرناک است و ما تا به امروز نمی دانیم که با این نوع جدید چگونه مقابله کنیم و دیگر اینکه این ویروس خود را جهش داده است».

عضو کمیسیون مذکور در پارلمان لبنان اوضاع این کشور را خطرناک توصیف کرد و درباره آن هشدار داد و گفت که مقامات لبنان باید در بیمارستان ها برای مبتلایان به کرونا جاهایی را اختصاص دهند. به گفته او پدیده عجیبی که رخ داده، مشاهده افزایش شمار مبتلایان به کرونا در بین گروه جوانان است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار