آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
February 26 2021-جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۵۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
براساس معاملات امروز؛
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نخستین ساعت بازار ۲۴هزار و ۹۲۰واحدی (دو درصد) افت داشت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش یک درصدی مواجه شد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از اقتصاد آنلاین، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۲۴هزار و ۹۲۰واحدی (دو درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۰۴هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش یک درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۶۶نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۲۰نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

نمادهای «شستا»، «برکت»، «خودرو»، «ثبهساز»، «شپنا»، «خساپا» و «ولپارس»  در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نمادهای «وسپهر»، «چخزر»، «سپیدار»، «بپیوند»، «کرمان»، «آریا» و «بگیلان» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به دو هزار و ۹۱۰میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۶۲۰میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: