آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
February 27 2021-شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
در ۹ ماهه منتهی به آذرماه ۱۳۹۹؛
بانک اقتصادنوین در حالی 532 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده که در مدت مشابه سال گذشته 287 ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرده بود.
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از اقتصادآنلاین؛ براساس گزارشی که در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) منتشر شده است، بانک اقتصادنوین در حالی 532 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده که در مدت مشابه سال گذشته 287 ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرده بود.

جمع درآمدهای مشاع بانک اقتصادنوین در 9ماهه منتهی به آذرماه سال جاری به 61.3 هزار میلیارد ریال رسیده درحالی‌که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 21.6 هزار میلیارد ریال بوده است. مقایسه این دو رقم نشان می‌دهد، درآمدهای مشاع در بانک اقتصادنوین در پایان 9ماهه سال جاری 135 درصد رشد داشته است.

درآمدهای غیرمشاع هم با رشد فزاینده مواجه شده است. این شاخص در 9 ماهه منتهی به آذرماه 1399 حدود 29.7 هزار میلیارد ریال بوده که در مقایسه با رقم 10.4 هزار میلیاردی ثبت شده در مدت مشابه سال گذشته حدود 185 درصد رشد داشته است.

کل درآمدهای بانک در 9 ماهه منتهی به آذرماه 1399 حدود 91 هزار میلیارد ریال بوده که در مقایسه با رقم 36.5 هزار میلیارد ریال ثبت شده در مدت مشابه سال قبل بیانگر 149 درصد رشد است.

رشد مستمر و قابل توجه تمامی شاخص‌های عملکردی در ماه‌های اخیر حکایت از تحولات بنیادین در بانک اقتصادنوین دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار