آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 03 2021-چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
از طرف اداره کل آموزش و پرورش؛
پنج قلوهای خانواده جعفری مهمان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان شدند و مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان این نشست پنج عدد تبلت به همراه هدایایی دیگر به این دانش‌آموزان اهدا کرد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش اصفهان، تولد هر کودک همراه با شور و شادی است اما گاهی تعداد این فرزندان بیشتر از برنامه‌ریزی و توان خانواده است و به نوعی خانواده غافلگیر می‌شود. اینجاست که با حمایت مسؤولان و خیرین چراغ امید خانواده‌ها روشن می‌شود.

در سی‌امین روز از دی ماه ۱۳۹۹ پنج قلوهای کلاس اولی خانواده جعفری به همراه پدر و مادر خود مهمان اداره کل آموزش و پرورش استان بودند و در نشستی صمیمی با محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان و لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی این اداره کل دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار خانواده جعفری از مسائل و مشکلات پیش رو در زمینه تحصیل دانش‌آموزان کلاس اولی خود سخن گفتند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در ادامه اظهار امیدواری کرد با نگاهی ویژه مشکلات آموزشی این پنج دانش‌آموز پیگیری شود و در پایان این نشست پنج عدد تبلت به همراه هدایایی دیگر به این دانش‌آموزان اهدا شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار