آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
February 27 2021-شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۰۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
هشدار یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس؛
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وضعیت بازار بورس تا سرمایه مردم که به دعوت شما به بورس آوردند، بیشتر آب نرفته فکری عاجل کنید و همچنین وی خواستار اقدام فوری برای جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر مردم شد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، علی اصغر عنابستانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد، بیان کرد: باتوجه به وضعیت بازار بورس تا سرمایه مردم که به دعوت شما به بورس آوردند، بیشتر آب نرفته فکری عاجل کنید. تخلف برخی از افراد و دخالت های نابجا در بورس وضعیت آن را به این روز درآورده است. امروز زمان آزمون مجلس است. مردم از ما می پرسند که مجلس چه می کند؟ اگر وزیر اقتصاد نمی تواند یا نمی خواهد کاری کند مجلس باید ورود کرده و از ابزار قانونی خود استفاده کند.

وی در ادامه در تذکری به وزیر صمت و وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: همچنان مشکل کمبود روغن خوراکی، کود و نهاده های دامی و کشاورزی حل نشده و مردم با مشکل مواجه هستند. اقدامی عاجل در این حوزه انجام دهید.

نماینده مردم سبزوار در مجلس در تذکری به وزیر کشور، تصریح کرد: شما مسئول تامین امنیت کشور هستید. ناامنی در سبزوار بیداد می کند. ۵ ماه است که ما فرماندار نداریم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار