آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
February 26 2021-جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۰۶۸
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
رئیس پلیس امنیت گفت:
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: در بازرسی از باربری، یک هزار و ۴۴۱ کیسه پودر شیرخشک در مجموع ۳۶ تن شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی کشف شد و یک متهم در این ارتباط دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، سرهنگ علی ولی پور گودرزی بیان داشت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اقدامات اطلاعاتی، از قاچاق شیرخشک، از شهر تهران به استان سیستان و بلوچستان، مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: بررسی های اولیه نشان از این داشت، متصدی باربری در محدوده خیابان شهید رجایی قصد دارد محموله ای از شیر خشک را از طریق سامانه باربری به استان سیستان و بلوچستان انتقال دهد و مقدار فراوانی شیرخشک نیز در باربری دپو و جمع آوری شده است که کارآگاهان با تکمیل اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی های قضائی دستور دستگیری متهم و توقیف محموله شیرخشک را دریافت کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: در بازرسی از باربری، یک هزار و  ۴۴۱  کیسه پودر شیرخشک در مجموع ۳۶ تن شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی کشف و متصدی باربری به قاچاق بودن و انتقال شیرخشک خارج از شبکه توزیع وزارت بهداشت معترف شد.

گودرزی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این محموله را سه میلیارد تومان برآورد کردند، خاطرنشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی و کشف جزئیات پرونده به پلیس امنیت اقتصادی انتقال یافت.
برچسب ها: شیر خشک ، تهران ، توقیف ، قاچاق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: