آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 03 2021-چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد
کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، پرویز یزدان‌پناه" افزود: هم اکنون ۱۰۴ بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۲۲ بیمار کرونایی قطعی بوده و ۵ بیمار در بخش های ویژه تحت درمان هستند.

وی تصریح کرد: از مجموع مبتلایان به کروناویروس در کهگیلویه و بویراحمد ۲۲ هزار و ۹۱۲ نفر بهبود یافته گزارش شده است.
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار کرد: از ۴۷۷ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج بیشترین درصد و تعداد موارد مثبت در بویراحمد، کهگیلویه و گچساران می باشند.
یزدان پناه با اشاره به بهبود شرایط و تداوم سیر نزولی شیوع بیماری کرونا در استان متذکر شد: ادامه این روند مستلزم رعایت پروتکل های بهداشتی است.

 روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، وی خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از طغیان مجدد کرونا بهترین روش، توجه به راه های پیشگیری از جمله رعایت فاصله گذاری، خودداری از تشکیل و شرکت در مراسم و تجمعات بویژه تجمعات خانوادگی، زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در محیط های عمومی است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار