آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 05 2021-جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
داده‌های اپراتور خط ‌لوله نشان داد؛
امسال از این خط‌ لوله در سطحی بالاتر از سال گذشته استفاده شد و بنابراین میزان گازی که با این خط‌لوله در سال ۲۰۲۰ به اروپا ارسال شد به بالاترین رکورد از ابتدای آغاز به کار این مسیر تا به امروز رسید.
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از راشاتودی، روسیه در سال ۲۰۲۰ موفق شد ۵۹.۲ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی را از طریق خط‌لوله نورد استریم به اروپا صادر کند تا رکورد جدیدی در صادرات گاز به اروپا از طریق این خط‌لوله دریایی به ثبت برسد.

داده‌های اپراتور این خط‌لوله نشان داد که در سال گذشته صادرات گاز روسیه به مشتریان اروپایی ۱.۲ درصد جهش کرده است. در ۲۰۱۹ خط‌لوله نورد استریم ۵۸.۵ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی را به اروپا ارسال کرده بود.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: امسال از این خط‌لوله در سطحی بالاتر از سال گذشته استفاده شد و بنابراین میزان گازی که با این خط‌لوله در سال ۲۰۲۰ به اروپا ارسال شد به بالاترین رکورد از ابتدای آغاز به کار این مسیر تا به امروز رسید.
برچسب ها: گاز ، صادرات گاز ، روسیه ، اروپا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار