آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 03 2021-چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی؛
هاشم شعفی امروز در تبریز اظهار داشت: گاو چموش، با فرار خود، صاحبش را کیلومتر‌ها از محل زندگی خود دور کرد وپای او را به زیستگاه گرگ‌ها کشاند.
به گزارش پایگه خبری معاصر، هاشم شعفی افزود: مرد ۵۰ ساله، اهل روستای  اهل روستای قلعه جوق در نزدیکی روستای حسن جان که بدلیل دنبال کردن دام های خود ( گاو) به کوه رفته بود در چنگال گرگ‌های گرسنه گرفتار آمده بود که با اقدام ماموران انتظامی بعد از یک درگیری و کشمکش با گرگ‌ها نجات یافت.

شعفی گفت:  ماموران انتظامی پاسگاه اسب فروشان شهرستان سراب از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ ماموریت یافتند تا جان مردی ۵۰ ساله را از چنگال گرگ‌های گرسنه در حوالی روستای حسن جان نجات دهند. بر این اساس چندین اکیپ مامور انتظامی در کمترین زمان ممکن در مکان حاضر و با جست‌و جوی این مرد مشاهده کردند پنج قلاده گرگ گرسنه در حال حمله به مردی ۵۰ساله هستند.

وی افزود: ماموران با اتخاذ ویژه این مرد را از چنگال این حیوانات وحشی نجات دادند و این اقدام به موقع ماموران انتظامی در نجات جان وی مورد قدردانی خانواده این مرد و اهالی آن روستا قرار گرفت.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار