آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 03 2021-چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
رئیس پلیس راه جنوب؛
رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: یک دستگاه پژو 405 با خودروی برلیانس تصادف کردند که متاسفانه 5 سرنشین خودروی پژو به دلیل شدت جراحات وارده فوت و یک سرنشین خودروی برلیانس مصدوم و راهی بیمارستان می شود .
به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی کول زاده امروز در زاهدان اظهار داشت: ساعت15:30 روز گذشته در پی اعلام یک مورد حادثه رانندگی منجر به فوت در محور" نیکشهر -چابهار " بلافاصله ماموران پلیس راه جنوب استان به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه پژو 405 با خودروی برلیانس تصادف کردند که متاسفانه 5 سرنشین خودروی پژو به دلیل شدت جراحات وارده فوت و یک سرنشین خودروی برلیانس مصدوم و راهی بیمارستان می شود .

رئیس پلیس راه جنوب سیستان وبلوچستان بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات رانندگی تجاوز به چپ خودروی پژو 405 اعلام شد.

این مقام انتظامی از رانندگان خواست با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی و از عجله و شتاب و انحراف به چپ ناگهانی در رانندگی اکیدا خودداری کنند تا ان شاءالله شاهد وقوع اینگونه حوادث تلخ نباشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار