آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 07 2021-يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
با دستور قضایی؛
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد گفت: سودجویان با توجه به افزایش غیرمنطقی اراضی زراعی و باغات، آن ها را به ویلا تبدیل می کردند به همین دلیل ۴۳ ویلای میلیاردی با دستور قضایی در منطقه خوشنام ملارد تخریب و ۵ هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، جواد جبله دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سودجویان و دلالان با توجه به افزایش غیرمنطقی قیمت اراضی کشاورزی و باغات، اقدام به فروش این اراضی با تبدیل آن‌ها به باغ ویلا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه خریداران باغ ویلاها بیشترین متضررین این قضایا هستند، گفت: براساس تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ اراضی کشاورزی هر گونه تغییر کاربری در این اراضی منجر به برخورد قضایی شده و جهاد کشاورزی و شهرداری‌ها ملزم به برخورد با این تغییر کاربری‌ها هستند.

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد با اشاره برخورد بدون مماشات قانون با متخلفان بیان داشت ۴۳ ویلای میلیاردی که در اراضی کشاورزی منطقه خوشنام احداث شده بود تخریب و ۵ هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: