آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 05 2021-جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۴۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
به دلیل انفجار معدن طلای هوشان
عملیات امداد و جستجوی کارگران محبوس در یکی از معادن طلای این کشور موسوم به "هوشان" پیش از ۱۱ کارگر که برای مدت دو هفته داخل معدن گرفتار شده بودند را نجات دادند و به گفته مقامات چین هنوز یک کارگر مفقود است و ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، امدادگران در چین اجساد ۹ کارگر را که به دلیل حادثه انفجار در این معدن طلا جان خود را از دست داده بودند، پیدا کردند و در جستجوی آخرین کارگر هستند. گزارش‌های اولیه حاکیست که تاکنون ۱۰ تن در این حادثه کشته شده اند.

همچنین پیش از این ۱۱ کارگر دیگر که برای مدت دو هفته داخل معدن گرفتار شده بودند نجات پیدا کردند. به گفته مقامات چین هنوز یک کارگر مفقود است.

علت وقوع این حادثه در معدن در حال ساخت مشخص نیست و بررسی ها در این مورد ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری معاصر و به نقل از روزنامه گاردین، به دنبال وقوع این انفجار حجمی از آوار موجب مسدود شدن خروجی معدن، از کار افتادن بالابر و حبس شدن تعدادی کارگر در زیر زمین شد.

نیروهای امداد توانستند با ایجاد تونلی غذا و لوازم ضروری را در اختیار کارگران محبوس قرار دهند و سرانجام روز یکشنبه ۱۱ نفر از آنان نجات پیدا کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار