آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
آخرین اخبار
March 07 2021-يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۶۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
رئیس پلیس راه مازندران خبرداد
رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محور کندوان بازگشایی شد، اضافه کرد: این محدودیت روزهای یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته به‌جز ایام تعطیل تا ۲۰ اسفند ماه امسال در دستور کار قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر،قدمی به ادامه اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال اشاره کرد و گفت: از آغاز اجرای این طرح یعنی از یکم آذر ماه تاکنون بیش از ۷۷هزار و ۷۰۰ خودرو برگشت.

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در شهرستان ساری با اشاره به احتمال ریزش و رانش در محورهای مازندران، اظهار کرد: با توجه به افزایش دمای هوا احتمال ریزش و سقوط بهمن به‌ویژه در کوهستان‌های استان بالا است.
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به این شرایط  تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضروری به‌ویژه در کوهستان‌های مازندران است.
 این مسؤول با اعلام اینکه محور کندوان بازگشایی شد، اضافه کرد: این محدودیت روزهای یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته به‌جز ایام تعطیل تا ۲۰ اسفند ماه امسال در دستور کار قرار دارد.
قدمی به ادامه اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال اشاره کرد و گفت: از آغاز اجرای این طرح یعنی از یکم آذر ماه تاکنون بیش از ۷۷هزار و ۷۰۰ خودرو برگشت و بیش از ۳۹هزار و ۵۰۰ خودرو جریمه شدند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: