پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
April 18 2021-يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۸۳۴۶
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
هجدهمین جشنواره فیلم تصویر؛
نمایش فیلم‌های هجدهمین جشنواره فیلم تصویر از امروز، پنجشنبه هفتم اسفندماه آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، نمایش فیلم‌های هجدهمین جشنواره فیلم تصویر از امروز، پنجشنبه هفتم اسفندماه آغاز می‌شود و این آثار در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آیند.

 برنامه‌ کامل نمایش فیلم‌های این دوره از جشنواره فیلم تصویر شامل «جوانان زیر ۲۵ سال» و «جشنواره جشنواره‌ها» به شرح زیر است:

پنجشنبه ۷ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۸

نمایش مالتی‌مدیا «ایران ما» و پروژه‌های منتخب سال

جمعه ۸ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۶

هشت میلیمتری/ کارگردان: میثم پیرعلی/ ۱۵ دقیقه

نان و کوچه پنجاه سال بعد/ کارگردان: مازیار چشمه علایی/ ۱۲ دقیقه

همین نزدیکی‌ها/ کارگردان: سام ارجمندی/ ۵ دقیقه

خزنده/ کارگردان: حسین مهرزاد/ ۲۱ دقیقه

برانازا- برادری از خشکی‌ها/ کارگردان: علیخان اسدی، رسول داوری/ ۳۰ دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم مستند کوتاه از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت ۱۸

سال صفر/ کارگردان: عبدالکریم سعادت‌فر/ ۹ دقیقه

ماهر/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۲۹ دقیقه

قطعه ۱۹/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۵۰ دقیقه

(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

شنبه ۹ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم

یکشنبه ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

بی‌تیمار/ کارگردان: سحر جعفری‌زاد/ ۸ دقیقه

روزهای تاریک/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۱ دقیقه

عروسک چوبی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۶ دقیقه

غار/ کارگردان: علیرضا بخشی استوار/ ۳۶ دقیقه

انتخاب/ کارگردان: منصوره رادفر/ ۴۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

اجباری/ کارگردان: جواد خورشا/ ۱۵ دقیقه

سرباز شماره صفر/ کارگردان: محمد سلیمی راد/ ۷۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

ناهید/ کارگردان: صمد علیزاده ۱۳دقیقه

( بهترین فیلمنامه از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

تنگ نای / کارگردان: جواد یقموری و مهدی امینی/ ۷۵ دقیقه

(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت)

دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

گرگ/ کارگردان: سیاوش زندی قشقایی/ ۱۵ دقیقه 

بچه خرس‌ها هم گریه می‌کنند/ کارگردان: مسلم آقاکوچک‌زاده/ ۴ دقیقه

حیات/ کارگردان: مسلم آقاکوچک زاده/ ۲ دقیقه

گوسفندان ما را خواهند بلعید/ کارگردان: مصطفی رستم‌پور/ عاطفه رضایان/ ۱۱ دقیقه

قلب سگی/ کارگردان: سجاد مسجدی/ ۶۸ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

هفت سال ده روز کم/ کارگردان: حمید نوری/ ۱۴ دقیقه

کاداسیل/ کارگردان: مصطفی غلامی/ ۸۵ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

آداپت/ کارگردان کمال کچوئیان/ ۱۵ دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم تجربی از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

پسقله/ کارگردان: مجید شیدا / ۷۲ دقیقه

(جایزه بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

سه‌شنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

از پنجره/ کارگردان: مهدی کاظمی/ ۱۰ دقیقه

من باد تابلو/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۷ دقیقه

ساختن، خراب کردن/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۴ دقیقه

درخود مانده/ کارگردان: یاسمن عشقی/ ۳۰ دقیقه

نفس‌گیر/ کارگردان: علی کرمی/ ۳۵ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

استارلت/ کارگردان: جواد حکمی/ ۱۴ دقیقه

قزل قیه/ کارگردان: سیامک مختاری/ ۷۷ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

سفیدپوش کارگردان: رضا فهیمی / ۲۰دقیقه

(جایزه بزرگ جشنواره در بخش بین‌الملل از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

آن‌سینز/ کارگردان: شهاب آب روشن / ۸ دقیقه

(بهترین فیلم در بخش کووید- ۱۹ از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

هوبره / کارگردان: مصطفی گندم‎کار و سوگل مرادی/ ۶۸دقیقه

(بهترین تدوین از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

چهارشنبه ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )

ذن/ کارگردان: محمدرضا گلپور/ ۱۲ دقیقه

یاسمن/ کارگردان: سارا بشیری/ ۱۰ دقیقه

کرچک/ کارگردان: ماهان طالبیان-فریماه بهرامی راد/ ۱۸ دقیقه

عواطف حیوانی/ کارگردان: محمدحسین کریمی/ ۲۸ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )

تاخیر/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۱۲ دقیقه

رادیکال/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۶ دقیقه

طغیان/ کارگردان: سینا الیاسی‌زاده/ ۱۰ دقیقه

دیوار ابریشم/ کارگردان: میثم منیعی، میلاد رضایی/ ۵۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

آتش سرخ/ کارگردان: مونا عبدالله شاهی/ ۱۳دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

انیمیشن ایرانی / کارگردان: مهرداد شیخان/ ۸۵دقیقه

(بهترین پژوهش از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )

شیوع/ کارگردان: میثم مرادی/ ۱۳ دقیقه

زندگی با سایه/ کارگردان: محسن رضایی/ ۶ دقیقه

ناخواسته/ کارگردان: محمدجوادضیغمی/ ۱۰ دقیقه

سرخ مِثِ تَش/ کارگردان: علیرضا سهولی/ ۱۵ دقیقه

حاج ابوالقاسم قناد و پسران/ کارگردان: مهرداد خاکی/ ۲۴ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )

ورطه/ کارگردان: الناز قنبری/ ۱۱ دقیقه

آن بالا/ کارگردان: رعنا صفی یاری/ ۱۸ دقیقه

آلما/ کارگردان: امیرحسین طالشی/ ۲۰ دقیقه

تأخیر/ کارگردان: نیما سیاوش/ ۲۲ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

هجده هزارپا/ کارگردان: مهدی شامحمدی/ ۷۳ دقیقه

( تندیس طلایی شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

جمعه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )

سودا/ کارگردان: مبینا سامی‌زاده/ ۱۰ دقیقه

پدرکشتگی/ کارگردان: سینا رضایی/ ۳ دقیقه

ویروسی دیگر/ کارگردان: آنوشا مقدم‌پور/ ۱۵ دقیقه

حصار/ کارگردان: علی مهرعلیزاده/ ۱۹ دقیقه

پرنده مرده/ کارگردان: میثم احمدی‌پویا/ ۲۳ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶ (مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال )

میرا/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ ۱۳ دقیقه

چند دقیقه زیر صفر/ کارگردان: هیراد آذرنگ/ ۷ دقیقه

هیرودو/ کارگردان: سروش باغبانی/ ۱۰ دقیقه

برای بار دوم/ کارگردان: لیلا اخباری/ ۱۹ دقیقه

اسب سفید بالدار/ کارگردان: مهیار ماندگار/ ۲۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

چشم ایرانی/ کارگردان: ساسان فلاح فر/ ۹۰ دقیقه

(جایزه ویژه سرباز وطن از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم

یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

شب بخیر ملیکا/ کارگردان: البرز پورصیاد/ ۱۵ دقیقه

نگاه سرد/ کارگردان: مازیار قلمی/ ۷۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

دیگر نه/ کارگردان: سمیرا حاج حیدری/ ۱۳ دقیقه

گوشزد/ کارگردان: مهدی کشتکار/ ۲ دقیقه

مجموعه ویدئو آرت/ کارگردان: عاطفه معصومی/ ۲ دقیقه

روزگار بی‌ثبات/ کارگردان: سام چگینی/ ۵ دقیقه

عذاب فرشتگان/ کارگردان: سام چگینی/ ۶ دقیقه

درباره پدر، درباره مرگ/ کارگردان: فرهاد بهبهانی/ ۱۵ دقیقه

فریاد بلوط/ کارگردان: محسن سخا/ ۴۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

جبرئیل/ کارگردان: یوسف کارگر ۱۹/ دقیقه

(بهترین فیلمبرداری از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

کل فاطمه / کارگردان: مهدی زمانپور کیاسری/ ۵۴ دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم مستند نیمه بلند و جایزه بهترین فیلمبرداری از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

اتاق نور/ کارگردان: پویا عاقلی زاده/ ۱۴ دقیقه

مویه/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۲ دقیقه

اتصال/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۳ دقیقه

۷۰ درصد/ کارگردان: سپیده خداکرمی/ ۴ دقیقه

هلنا/ کارگردان: سیدامیر سجادی/ ۴ دقیقه

شوربختی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه

اتاق آبی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه

هم مسیر با آب/ کارگردان: بهنام تاجمیر ریاحی/ ۲۷ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

محاق/ کارگردان: کیوان عدالتی فرد/ ۱۳ دقیقه

بگو مرد من/ کارگردان: محمد میرعلی‌اکبری/ ۱۵ دقیقه

لیبیدو/ کارگردان: سعید دشتی/ ۱۶ دقیقه

برادر سیم،خواهر زر/ کارگردان: علی مقامی/ ۵۸ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

زیر این چتر باران می‌بارد/ کارگردان: کتایون جهانگیری/ ۸۰ دقیقه

(جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

سه‌شنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

لاجوردی/ کارگردان: مانا پاک‌سرشت/ ۹ دقیقه

من ایرنی‌ام/ کارگردان: علیرضا کاویان‌راد/ ۹ دقیقه

من به نرگس قول دادم/ کارگردان: پیام جعفری/ ۲۲ دقیقه

دست به داران/ کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی/ ۲۸ دقیقه

من نگه دار جمالی/ کارگردان: شهربانو ثابت سروستانی/ ۳۰ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

سها/ کارگردان: محمد برزویی‌پور/ ۱۵ دقیقه

باغ فردوس/ کارگردان: بیژن عرب عامری/ ۱۹ دقیقه

بی‌پدر/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۹ دقیقه

خون صلح/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۵۶ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

فرزندان خونیار/ کارگردان: آرمان قلی پور دشتکی ۳۰ دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم مستند و بهترین تدوین از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

آنجا سپیده‌دم/ کارگردان: محسن جهانی و هاشم مسعودی/ ۷۱ دقیقه

(جایزه ویژه هیأت داوران بخش کرونا از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

این سو، آن سو/ کارگردان: لیدا فضلی/ ۹ دقیقه

ملاقات آخر/ کارگردان: محمدمهدی فکریان/ ۶ دقیقه

عابر/ کارگردان: بهزاد شاهین‌پور/ ۷ دقیقه

سراج/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۶ دقیقه

نازگل/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۲۳ دقیقه

سید جواد/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۴۳ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

خودکار قرمز/ کارگردان: محمد عباسی/ ۷ دقیقه

زندگی/ کارگردان: محمد عباسی ،محمدرضا بحرانی/ ۱ دقیقه

دال‌لی/ کارگردان: سهیل بابایی/ ۳ دقیقه

جهش/ کارگردان: مهناز شفیعی/ ۳دقیقه

ماهَکان/ کارگردان: حسام حسینی و عباس حسین‌زاده/ ۱۷ دقیقه

صدام کن مامان/ کارگردان: بهاره رهنما/ ۶۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

چلچلای سفری / کارگردان: حسن جعفری / ۴۵ دقیقه

تندیس نقره‌ای شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت

ف – الف/ کارگردان: فرشاد اکتسابی/ ۶۳ دقیقه

جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت

پنجشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

درخت دریا/ کارگردان: میثم شاه بابایی/ ۸دقیقه

حکایت سفر تنهایی/ کارگردان: علیرضا قاسم خان/ ۲۵ دقیقه

می‌برد تا به کجا/ کارگردان/ پیروز کلانتری/ ۶۱ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

نمایش ۱۰ فیلم برتر پروژه ی کرونا و من( انجمن مستند سازان سینمای ایران)/ ۹۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

راه ناتمام «اصغر قندچی»/ کارگردان: مصطفی رزاق‌کریمی/ ۴۳ دقیقه

(جایزه بخش کارآفرینی از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

بر سر خاک / کارگردان: محسن خانجهانی/ ۶۴دقیقه

(جایزه ویژه هیأت داوران از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

جمعه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

تا مقصد فاصله دارید/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۵ دقیقه

بار/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۹ دقیقه

باور/ کارگردان: محمد مستوفی/ ۹ دقیقه

اشانتیون/ کارگردان: نشاط باقری/ ۲۱ دقیقه

همیشه هیچکس نیست/ کارگردان: منصور عزیزی/ ۲۵ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

ماه گل/ کارگردان: ستاره سرداری/ ۱۵ دقیقه

درختی که بود، درختی که هست/ کارگردان: مینا زیوری/ ۴ دقیقه

فخر عکاسی ایران(فخرالدین فخرالدینی)/ کارگردان: فرین روحانیان/۷۰ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

ایساتیس/ کارگردان: علیرضا دهقان/ ۷۵ دقیقه

(جایزه ویژه دبیر جشنواره و تندیس و لوح افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

شنبه ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۹ اکران نداریم

یکشنبه ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

سکوت، نام مردگان محفوظ است./ کارگردان: خشایار علی‌نیا، رضا صورتی/ ۱۰ دقیقه

خ-ا-ن-ه/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ ۲۵ دقیقه

میراث فراموشی/ کارگردان: خشایار حضرتی‌وند/ ۵۲ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

یوشید/ کارگردان: سحر خوش چشمان/ ۱۶ دقیقه

بدون عنوان/ کارگردان: یلدا ابتهاج/ ۴ دقیقه

بدون عنوان ۱۹/ کارگردان/ ابراهیم عرب‌بیگی/ ۷ دقیقه

۵ویدئو آرت/ کارگردان/ ابراهیم عرب‌بیگی/ ۸ دقیقه

راز/ کارگردان: داریوش گرگوند/ ۷ دقیقه

خَراش/ کارگردان: مجید امینی/ ۱۱ دقیقه

نقاشی‌های دیواری پنجکنت/ کارگردان: عباس علی عزتی/ ۴۸ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

کاک ئیرج / کارگردان: جمشید فرج‌وند فردا/ ۲۰ دقیقه

(بهترین فیلم مستند بخش بین‌الملل از سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران)

گزارش رمادی/ کارگردان: علی‌محمد ذوالفقاری/ ۷۳ دقیقه

(تندیس برنز شهید آوینی و دیپلم افتخار از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)

دوشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹

سئانس اول/ ساعت ۱۴

روزگار بلور/ کارگردان: امیر فرض‌الهی/ ۸۹ دقیقه

سئانس دوم/ ساعت ۱۶

سینما رکس/ کارگردان: میترا مهتریان، صادق دهقان/ ۹۵ دقیقه

سئانس سوم/ ساعت ۱۸ (جشنواره جشنواره‌ها)

جاهای خالی پر شود / کارگردان: عطیه زارع آرندی/ ۷۲ دقیقه

(بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند و جایزه بهترین فیلم مستند از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت)


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار