پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
April 22 2021-پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۸۳۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
با موافقت ستاد کرونای استان خوزستان؛
فرماندار ویژه دزفول گفت:شرایط کرونا در دزفول همچنان قرمز است ولی به دلیل مشکلات اصناف و همچنین همکاری که اصناف با ستاد کرونا داشتند، درخواست بازگشایی بازار دزفول به ستاد استانی کرونا داده شد که به آن موافقت شده است.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، علی فرهمند پور صبح امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شرایط کرونا در دزفول همچنان قرمز است ولی به دلیل مشکلات اصناف و پس از دیدار با آنها و همکاری که اصناف با ستاد کرونا داشتند، درخواست بازگشایی بازار دزفول به ستاد استانی کرونا داده شد که به آن موافقت شده است.

وی با تشکر از همکاری اصناف و بازاریان، افزود: اصناف برای جلوگیری از تعطیلی دوباره، بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

فرماندار ویژه دزفول با بیان اینکه موانع ترافیکی ایجاد شده در هسته مرکزی شهر و بازار دزفول دقایقی پیش جمع آوری شد، افزود: اصناف به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای تجاری بعد از ساعت ۲۱ توجه کرده و آن را جدی بگیرند تا ناچار به تعطیلی مجدد بازار نباشیم.

فرهمند پور در خصوص وضعیت مبادی ورودی دزفول نیز گفت: پل حمیدآباد مسدود است و از فردا شب (ساعت ۲۴ جمعه) بازگشایی می‌شود.

وی عنوان کرد: مبادی ورودی به مناطق کوهستانی شمالی شهرستان شامل بخش‌های سردشت و شهیون مسدود است و در دو روز پایان هفته اگر خودرویی در این جاده‌ها مشاهده شود علاوه بر جریمه ۵۰۰ هزار تومانی، خودرو توقیف و تا پس از تعطیلات نوروز به پارکینگ منتقل می‌شود.

فرماندار ویژه دزفول از همه شهروندان، اصناف و بازاریان خواست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شامل استفاده از ماسک، شرکت نکردن در تجمع‌ها، رعایت فاصله اجتماعی و همچنین خودداری از ترددهای غیرضروری در کاهش شیوع کرونا همکاری کنند.

به گزارش مهر، شهرستان دزفول در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و تاکنون دو مورد ابتلاء به کرونای انگلیسی در این شهرستان مشاهده شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار