پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
April 22 2021-پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۸۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
پیشکسوت فوتبال ایران گفت:
پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: متاسفانه بیشترین ضربه را در سال‌های گذشته از فقدان مدیر کاربلد فوتبالی خوردیم.
رئیس فدراسیون باید شخصیت مستقل داشته باشدبه گزارش پایگاه خبری معاصر، مرتضی فنونی زاده، درباره انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال برای تعیین رئیس جدید این مجموعه گفت: متاسفانه بیشترین ضربه را در سال‌های گذشته از فقدان مدیر کاربلد فوتبالی خوردیم.

وی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را در دهه ۶۰ در کارنامه خود دارد افزود: برنامه نامزدهای حوزه ریاست باید حالت اجرایی داشته باشد و از لحاظ اقتصادی بتواند فوتبال ملی را از منجلاب فعلی بیرون بیاورد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: علی کریمی به عنوان شخصی که از خانواده پرسپولیس است و محبوبیت زیادی در بین اهالی فوتبال دارد گزینه مناسبی است ولی او هم با وجود داشتن تجربه بسیار زیاد نیاز به برنامه دارد.

فنونی زاده تاکید کرد: رئیس فدراسیون باید شخصیت مستقل داشته باشد و وابستگی به هیچ گروه اجتماعی و سیاسی نداشته باشد. وقتی یک نفر رئیس فدراسیون فوتبال کشوری می‌شود که ۸۰ درصد جمعیت آن به نتایج تیم ملی‌اش توجه دارند باید بداند کار سختی پیش رو خواهد داشت. بدهی فدراسیون به مارک ویلموتس و نحوه انتخاب چنین مربیانی آیینه تمام قد از نحوه مدیریت آقایانی است که بویی از فوتبال برده‌اند. شکم سیرها باید به فوتبال بیایند و دنبال منافع شخصی نباشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون نیاز به برنامه ویژه در رده پایه‌ها دارد و از لحاظ مالی باید درآمدزایی داشته باشد تا بتواند برنامه‌های خود را برای تیم ملی بزرگسالان نیز با برگزاری اردوها و بازی‌های تدارکاتی مناسب پیاده کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار