پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
April 22 2021-پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۸۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
جانشین فرماندهی انتظامی مراغه خبر داد؛
جانشین فرماندهی انتظامی مراغه گفت: انبار و کارگاه تولید مواد شوینده تقلبی در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.
کشف 12 هزار بسته پودر شوینده تقلبیبه گزارش پایگاه خبری معاصر، علی ریحانی امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال کسب خبری مبنی بر تولید و فروش پودر شوینده تقلبی و غیرمجاز با برند معتبر در یک واحد مسکونی در یکی از شهرک های این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات تکمیلی و اطمینان از صحت و سقم موضوع انبار و کارگاه تولیدی این شوینده ها نیز در یکی از روستا های مراغه شناسایی و پلمب شد.

به گفته جانشین فرماندهی انتظامی مراغه، در بازرسی از منزل مسکونی و کارگاه مذکور تعداد ۱۲ هزار بسته پودر شوینده تقلّبی ۵۰۰ گرمی با برند تقلبی معتبر کشف شد.

وی افزود: از کارگاه تولیدی نیز مقدار ۱۰۰ کیلوگرم مکمل پودر ماشینی، ۲۰ هزار عدد پاکت خالی، ۶۰۰ جعبه کارتن خالی، تعداد ۲۶۴ کیسه ۵۰ کیلویی پودر کشف شده است.

ریحانی اضافه کرد: همچنین مقداری مواد اولیه تولی شوینده بهداشتی شامل ۲۷۰ کیسه ۵۰ کیلویی کربنات سدیم، ۷ کیسه پودر هیدروکسید سدیم کریستال، تعداد ۴ بشکه اسید سولفوریک کشف شده است.

وی گفت: کارشناسان امر ارزش اقلام کشف شده را ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

جانشین انتظامی شهرستان مراغه افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی و محل تولید نیز پلمب شد. 

ریحانی از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق و احتکار توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه پیامکی یا تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی لازم به عمل آید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار