پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
آخرین اخبار
April 22 2021-پنجشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۸۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
رئیس پلیس فتا فارس گفت:
عامل فیلمبرداری و انتشار کلیپ که فردی ۲۹ ساله بود، با هماهنگی و همکاری مأموران انتظامی شهرستان شیراز و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری معاصر، سرهنگ حشمت سلیمانی گفت: در پی انتشار یک کلیپ بر علیه مأموران انتظامی کلانتری «بهارستان» شیراز در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و با موضوع «آتش زدن یک خانه در محله کیان آباد» شیراز توسط مأموران انتظامی، شناسایی و دستگیری عاملان این موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی، عامل فیلمبرداری و انتشار کلیپ که فردی ۲۹ ساله بود، با هماهنگی و همکاری مأموران انتظامی شهرستان شیراز و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم ارتکابی اقرار و از این اقدام خود ابراز پشیمانی کرد، گفت: در این راستا پرونده تشکیل و به همراه متهم تحویل مرجع قضائی شد.

رئیس پلیس فتا استان فارس تصریح کرد: این متهم دو روز پیش هنگام اجرای دستور قضائی توسط مأموران کلانتری بهارستان شیراز در دستگیری سارق و آتش زدن بخشی از اموال مسروقه توسط سارق، اقدام به فیلمبرداری از صحنه آتش سوزی و انتشار آن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بر علیه ناجا و با عنوان "آتش زدن یک خانه در محله کیان آباد شیراز توسط مأموران انتظامی کرده بود.

سرهنگ سلیمانی هشدار داد: پلیس فتا استان فارس با کسانی که بخواهند با انتشار فیلم‌ها و مطالب غیر واقعی بر علیه نیروی انتظامی، نسبت به تشویش اذهان عمومی اقدام نمایند، با برخورد قاطعانه و قانونی خواهد کرد و کارشناسان پلیس فتا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری آنان اقدام خواهند کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار