آخرین اخبار ، تحولات ، چالش ها و تحلیل های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی را در پایگاه خبری - تحلیلی معاصر بخوانید/ با ما باخبر شوید        
کد خبر: ۲۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
مخاطبان "اخبار معاصر" می‌توانند عناوین مطالب مورد علاقه خود اعم از خبر، گزارش، فیلم و عکس را همراه با لینک هر مطلب و جست‌وجو در محتوای سایت، در این پیام‌رسان دریافت کنند.
پایگاه خبری تحلیلی اخبار معاصر؛ کانال اختصاصی خود در پیام‌رسان تلگرام، را راه‌اندازی کرد.

مخاطبان محترم از این پس می‌توانند ضمن به‌روزرسانی نرم‌افزار تلگرام خود روی رایانه، رایانک‌های هوشمند و گوشی‌ها، با کلیک روی نشانیhttps://telegram.me/moaser و کلیک بر روی گزینه  Join Channel  وارد کانال اختصاصی "اخبار معاصر" شوند و از تازه‌ترین و مهم‌ترین اخبار، تصاویر و فیلم‌های ارسالی پایگاه خبری تحلیلی "اخبار معاصر" آگاه شوند.

اخبار فوری به محض انتشار در پایگاه خبری تحلیلی "اخبار معاصر"  در کانال خبری هم آپدیت می‌شوند.

نکته امنیتی: در کانال "اخبار معاصر"، شما به‌تنهایی دریافت‌کننده مطالب ارسالی ما خواهید بود و مخاطبین دیگر در کانال، از وجود شما مطلع نخواهند شد.

نکته فنی: در صورتی که بعد از کلیک بر روی لینک کانال "اخبار معاصر" امکان ورود به کانال را نداشتید، نسخه تلگرام شما، قدیمی است و لازم است تلگرام خود را به‌روزرسانی کنید.

برای به‌روزرسانی تلگرام می‌توانید به مارکت سیستم‌عامل دستگاه خود (مثل گوگل‌پلی یا کافه‌بازار برای اندرویدی‌ها) و یا به لینکهای زیر مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی :
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger

لینک کافه بازار :
https://cafebazaar.ir/app/org.telegram.messenger/?l=fa

iOS :
https://itunes.apple.com/app/telegram-messenger/id686449807

ویندوزفون :
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/telegram-messenger/9wzdncrdzhs0

انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: