حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۳۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۲:۱۶
گوگل که ماه قبل به علت سوءاستفاده از تسلط خود بر بازار فناوری روسیه محکوم شده بود این بار ملزم به اعمال برخی تغییرات در قراردادهای تجاری و فعالیت های خود شده است.
اخبار معاصر: گولاتوری روسیه دستور داده در زمینه فروش گوشی های هوشمند مجهز به فروشگاه گوگل پلی تغییراتی اعمال شود و این گوشی ها همراه با برنامه ها و نرم افزارهای رقیب و از جمله فروشگاه های آنلاین دیگر شرکت ها و برنامه های منتخب آنها عرضه شوند.

گوگل تنها یک ماه وقت دارد تا این تغییرات را بر روی سیستم عامل آندروید گوشی هایی که در روسیه به فروش می رساند اعمال کند و در غیر این صورت باید منتظر جرایم مالی تازه باشد.

این حکم موفقیتی بزرگ برای Yandex برترین موتور جستجوی روسیه است که می گوید باید به انحصارطلبی آندروید خاتمه داده شود. گوگل هنوز به این اتهامات پاسخ نداده است. این شرکت هم اینک با اتهامات مشابهی در اتحادیه اروپا مواجه بوده و رگولاتوری هند نیز در حال بررسی فعالیت های تجاری آن به ظن اقدامات انحصارطلبانه است.

انتهای پیام/

منبع:فارس
برچسب ها: هشدار ، روسیه ، گوگل ، توقف ، انحصار ، تجاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: