حضرت امام صادق علیه السلام : هرگاه خداوند خیر بنده ای را اراده کند او را نسبت به دنیا بی رغبت می کند و بر دین دانایش می گرداند و عیب هایش را به او می نمایاند      
کد خبر: ۷۰۴۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران هیچ گونه برنامه ای برای دوطبقه کردن بزرگراه همت ندارند.

اخبار معاصر: اسماعیل دوستی، در پاسخ به این سوال که آیا در برنامههای مدیریت شهری دوطبقه کردن اتوبان همت در دستور کار قرار دارد و یا خیر اظهار داشت: تا به الان شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران هیچ گونه برنامهای برای دوطبقه کردن بزرگراه همت ندارد.

وی در ادامه افزود: شهرداری تهران به دلایلی اتوبان صدر را دوطبقه کرد تا مقداری از ترافیک این اتوبان کاسته شود که تا حدودی موفق آمیز بوده است.البته بزرگراه همت به دلیل این که از ترافیک زیادی در مواقع پیک ترافیک برخوردار است، اما تا به الان هیچ برنامهای برای دوطبقه کردن آن وجود ندارد.

بزرگراه بعثت دو طبقه می‎شود
مطالعات مربوط به احداث پل تقاطع بزرگراه بعثت با خیابان شهید رجایی، فاز نخست طراحی را پشت سر گذاشت.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که قرار است که اتوبان همت به اتوبان کرج متصل شود خاطرنشان کرد: امیدواریم که بزرگراه همت هرچه سریع تر به اتوبان همت متصل شود تا از ترافیک اتوبان تهران-کرج کاسته شود.

همچنین شهردار تهران درباره دو طبقه کردن بزرگراه همت نیز گفت: فعلاً بررسی مطالعاتی پروژه همت در دست کار است اما اولویت با بزرگراه بعثت، ترمینال جنوب به خاطر تقاطع‌های زیادی که دارد است.

انتهای پیام/

منبع: تهران پرس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: